aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskdrforfff.png

Jadwiga Emilewicz umieściła post na Twitterze którym zdenerwowała internautów. Sprawa dotyczy zarobków Polaków.

To nie jest łatwy okres dla bardzo wielu Polaków. Trwająca już od niemal roku w naszym kraju epidemia COVID 19 spowodowała, że nie jeden przedsiębiorca musiał zdecydować się na zamknięcie swojego biznesu - a co z tym się wiąże, musiał zwolnić pracowników.

Nietestey - mimo szczepionki która za chwilę będzie dostępna - na horyzoncie nie widać daty powrotu do pełnej normalności. Po cichu mówi się o czerwcu, jako tym miesiącu, który ma być przełomowym, jednak na obecnym etapie, kiedy jest wiele niewiadomych dot. szczepień, jest to wróżenie z fusów.

Emilewicz o zarobkach Polaków

Była minister przedsiębiorczości w rządzie PiS Jadwiga Emilewicz umieściła na Twitterze post w którym ogłasza, że zarobki Polaków stale rosną. Posłanka oznaczyła w swoim wpisie Mateusza Morawieckiego, chcąc powiadomić premiera o tej radosnej informacji.

Posłance odpowiedziała m.in. ekonomistka Alicja Defratyka. 

Reakcje internautów:

"Mi wynagrodzenie nie wzrosło wcale, komu tak wzrosło?".

"Dziękujemy pani Jadwisiu za dobre wieści, tak samo, jak za tysiące mieszkań+. Chałwa wielkiej prawicy".

"A Pani Jadwiga to widać ma problem nie tylko ze słuchem, ale i wzrokiem, bo inflacja nie jest poniżej 3 % a równo 3 % ... Pani Jadwigo szkoda, że nie napisała Pani też, że w 2019 inflacja wyniosła średnio 2,3 % a w 2018 uwaga 1,6 % ! Rządy PiS to rok w rok coraz gorsza sytuacja".

"Nawet przedsiębiorca, który wypowiadał się dla @tvp_info nie był w stanie przyznać, że te tarcze są "szyte na miarę". Nie chciało mu przejść przez gardło kłamstwo. Następnym razem poszukajcie aktora".

         Popierasz EMILEWICZ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl