aaaaaaaaaksdoktogkogkokgggg.jpg

Marcin Najman gościł dzisiaj w programie "Jedziemy" na antenie TVP. Pięściarz komentował sprawę wiązania funduszów europejskich z zasadą praworządności.

Prowadzący program "Jedziemy" Michał Rachoń postanowił zaprosić do swojego programu Marcina Najmana. Sportowiec został zapytany o kwestie praworządności w kontekście planów Unii Europejskiej.

Unia Europejska dąży do tego, aby pieniądze europejskie były tylko dla państw, które nie łamią prawa. Sprzeciwia się takiemu rozwiązaniu polski rząd oraz rząd węgierski.

- Im bardziej będziemy walczyć o naszą siłę, tym więcej będziemy mieć przeciwników Wielki dzieło naprawy RP przed nami. Musimy naszych przyjaciół uczulać na te wyzwania, z którymi się mierzymy. Jesteśmy uderzani z różnych stron, także przez fałszywe pojęcie praworządności. To europejska nowomowa - mówił premier Mateusz Morawiecki do klubowiczów "Gazety Polskiej".

- PiS boi się połączenia kwestii praworządności z budżetem UE. Nie ma lepszego dowodu na przestępczy charakter ich rządów. Żaden rozsądny bandyta nie zgodziłby się wszak na badanie wariografem - komentuje zachowanie rządu politolog dr Marek Migalski.

Najman w TVP

Do działań Unii Europejskiej odniósł się na antenie TVP Marcin Najman. Zawodnik atakował polityków opozycji oraz krytycznie oceniał plan wiązania pieniędzy z zasadą przestrzegania prawa przez państwo członkowskie. 

Reakcje internautów:

"Przy całym szacunku, TVP na poważnie pyta celebrytę od obijania się po ryju, o temat polskiej polityki zagranicznej? Fascynujące".

"Znasz się na tym tak jak na boksie".

"Błagam, niech ktoś mnie uszczypnie. Naukowcy z NASA mieli rację - istnieją światy równoległe i TVP z Najmanem właśnie się w nim znaleźli".

"Człowieku, przestań się kompromitować".

        Popierasz NAJMANA - kciuk w górę!


+ 4
- 446

Polub Polityczek.pl