aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalrflrpffrfrfrrrrr.jpg

Europosłanka Beata Mazurek (PiS) wypowiedziała się o działaczce LGBT "Margot".

Margot pojawiła się wczoraj w programie "Gość Radia Zet" w którym mówiła;

Płeć. W dowodzie jest napisane, że jestem mężczyzną i metrykalnie jestem mężczyzną. Oprócz cech płciowych mamy coś takiego jak płeć społeczno-kulturowa. Nie odnajduję się w ogóle w roli męskiej. Problem z rolą męską jest taki, że większość przemocy stosują mężczyźni

Zmiana płci. Samo półtora roku trwa walenie się w Polsce z podstawowymi papierami. To nie jest tak, że nie chcę dokonać korekty płci. To nie jest tak, że wydaje mi się, że jestem kobietą i jest to jakieś nieporozumienie. Jestem osobą niebinarną. Nie identyfikuję się ani jako mężczyzna ani kobieta.

LGBT. Tak długo, jak podchodzimy do tematu osób LGBT ze złą wiarą, zakładając, że są złe, oszukują, grają w jakąś nieczystą polityczną grę, to ciężko będzie kochana Polsko dostrzec Wam co te osoby tak naprawdę mają do powiedzenia. Ruch LGBT potrzebuje, żeby w małych miejscowościach dzieciaki nauczyły się samoobrony przed przemocą, żeby nawiązały przyjaźnie, które spowoduje, że nie będą katowane w szkole i będą mogły uciec przed rodzicami, którzy stosują przemoc.

Zarzuty. Zniszczenie cudzego mienia? Sądy obu instancji wyraziły wątpliwości co do tej klasyfikacji. To nie jest chuligaństwo. Zniszczenie samochodu pro-life? Przez większość czasu to ja przed samochodem sobie siedzę i wiążę buty. Jeżeli to jest chuligaństwo, prowodyrstwo, jeżeli to niespotykana skala przemocy, to chciałabym zapytać czego doświadczają osoby z mojej społeczności? Jesteśmy regularnie szarpane i bite przez policjantów. Gdzie jest prawo? Prawo ma policję, prokuraturę i te osoby nie są zainteresowane osobami LGBTQ.

Grozi nam się śmiercią od wczesnego dzieciństwa, nie robi to na mnie wrażenia. W którymś momencie umrę w tym kraju. Ktoś mnie zabije i tyle

Tęczowe flagi na pomnikach. Jestem chrześcijanką, ten Chrystus należy do mnie, Nowy Testament jest dla mnie ważną księgą. To oburzenie nie dotyczy uczuć religijnych tylko zinternalizowanej nienawiści do osób LGBT.

Wulgaryzmy. W jakiej Polsce my żyjemy? Wszyscy przeklinamy w Polsce, na ulicy drzemy ryja. Protesty, w których brałam udział to nie jest jakiś wielki precedens, że używamy wulgarnych słów. Trzeba używać mocnych środków, bo trzeba być irytującym dla władzy. Czy jest w historii pokojowy protest, który coś osiągnął?

Rodzina. Nie mam kontaktów ze swoją rodziną. Jak każda dobra chrześcijanka wypowiedziałam wojnę własnej rodzinie. Chrystus i apostołowie zalecają, żeby wziąć siekierę i złe korzenie odciąć.

***

Margot udzieliła wywiadu także Jasiowi Kapeli z Krytyki Politycznej.

- Powiedzieć, że pie*** Polskę, to za mało. Zawsze robiłyśmy to, co mamy ochotę, i będziemy dalej tak robić, nie oglądając się na to, czego oczekują od nas pseudosojusznicy, którzy bardziej troszczą się o zasady grzeczności i dyskurs publiczny niż o nas - powiedziała działaczka LGBT.

Pytana o dziennikarza Tomasza Lisa stwierdziła, że "pier**li".

Do aktywności aktywistki odniosła się na swoim profilu społecznościowym europosłanka Beata Mazurek.

"Bojówkarz LGBT", "głąb i żulik" - pisze polityczka PiS o Margot.

         Popierasz MAZUREK - kciuk w górę!

+ 22
- 468

Polub Polityczek.pl