aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalsdrplgtpyhhyy.jpg

Publicysta Przemysław Szubartowicz (wiadomo.co) wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Amerykańska ambasador o dekoncentracji mediów. PiS tak wstało z kolan, że wystarczy jedno pstryknięcie ambasador obcego mocarstwa, by obóz władzy struchlał. Oczywiście pani ambasador ma rację, że pisowska repolonizacja to cenzura i knebel, ale Kaczyński sprowadził Polskę do pozycji petenta, na którego można huknąć. Straszne.

Margot. Wypuszczona z aresztu Margot - publikując wulgarny i infantylny wpis - nie tyle zawiodła swoich licznych obrońców i sprzymierzeńców, ile dokładnie wpisała się w odmalowywany przez prawicę obraz LGBT. Na miejscu mniejszości nie chciałbym mieć takiego symbolu walki o swe prawa.Jeśli ktoś uważa, że zachowania prostackie, chamskie, agresywne, głupie czy infantylne pomagają w sprawie walki o prawa LGBT, to jego sprawa. Przypomnijcie sobie kulturalną Annę Grodzką i nie mówcie mi, że tak nie jest lepiej. Margot nie jest święta i szkodzi ważnej sprawie.

LGBT. Im radykalniej będą działać działacze LGBT, tym bardziej będzie wygrywał Kaczyński i skrajna prawica. Im więcej chamstwa, infantylizmu, agresji, prowokacji, tym lepiej dla PiS, które chce wojny kulturowej, bo dzięki niej będzie w Polsce wygrywać. A nie lepiej walczyć skutecznie?

Awaria Czajki. Pękła rura i niezawodni koledzy z PiS i TVPiS; Ozdoba, Kowalski, Adamczyk, Gróbarczyk, Woś i inni ruszyli ku szambu jak ćmy do świecy. To musi być miłość. Symptomatyczne, że aktualna władza szczególnie intensywnie interesuje się dwiema sferami życia: miłością homoseksualną oraz kanalizacją. Liczni przedstawiciele partii próbują łączyć fascynację seksem między dwoma mężczyznami lub kobietami z obserwacją rur i ścieków. Dziwna pasja.

Lewica. Ciekawy sojusz PiS-u i Lewicy przy pękniętej rurze ze ściekami. A ponieważ jest to sojusz przeciw Trzaskowskiemu i centrum, w tej tafli z szambem odbijają się prawdziwe interesy części opozycji. Z Kaczyńskim łączy ją wrogość do rozsądnego „libka”, który nie popada w skrajności. Prezydent Warszawy Biedroń z wiceprezydentem Jakim - lub odwrotnie, nie umieliby przegryźć rury ze ściekami, bo nie mają takich ostrych zębów jak Trzaskowski. Dlatego teraz razem go atakują. Z zazdrości.

Polska 2020. To, co dziś mamy w Polsce - bezczelnych kacyków łamiących konstytucję, uwłaszczającą się nomenklaturę, ksenofobiczny język w oficjalnym obiegu, totalne nieudacznictwo władzy, orgiastyczny nihilizm - będzie dziedzictwem Kaczyńskiego. Biegunowo odległym od dziedzictwa Sierpnia ’80.

      Popierasz SZUBARTOWICZA - kciuk w górę!

+ 583
- 8

Polub Polityczek.pl