aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaspdepflrpflrfrfffff.png

Były rzecznik prezydenta Warszawy Kamil Dąbrowa zwrócił się do polityków opozycji w związku z głośnym tematem podwyżek dla polityków.

Dąbrowa dołączył do osób komentujących sprawę wzrostu wynagrodzeń dla klasy politycznej. Opozycja jest krytykowana za poparcie projektu PiS-u.

O ile pewna część komentarzy ze zrozumieniem patrzy na konieczność podwyższenia wynagrodzeń polityków - o tyle czas, w jakim zostało one wprowadzone - pandemia koronawirusa - jest nie do zaakceptowania.

Były rzecznik warszawskiego ratusza umieścił wpis w mediach społecznściowych, w którym doradza opozycji.

- Szanowna opozycjo! Reguła jest prosta: nigdy nie głosować tak jak PiS.

- Nawet gdyby chodziło o całkowite zniesienie podatków i wypłatę każdej rodzinie kilograma złota miesięcznie. Nigdy! Wydawało mi się, że to oczywiste - dodaje były współprowadzący "Szkła Kontaktowego" (TVN24).

Dąbrowie odpowiedzieli internauci:

"Rozumiem intencje, ale w takiej formie to sprowadzanie sprawy do absurdu; chodzi o to, żeby nigdy nie wchodzić z PiS-em w żadne cuchnące układy - a nie, żeby mu na przekór głosować, że dwa plus dwa jest pięć".

"Mnie się też to wydawało oczywiste".

"Dlatego, Dąbrowa, nie jesteś już rzecznikiem Ratusza. I niczego cię to nie nauczyło".

"Reguła jest prosta - opozycja nie wchodzi w dwuznaczne układy z PiS-em. To wyborcom opozycji wydawało się oczywiste, szkoda, że już nie samej opozycji".

        Popierasz DĄBROWĘ - kciuk w górę!


+ 708
- 6

Polub Polityczek.pl