aaaaaaaaaaaaaaaaaakdrkfrfkorfff.jpg

Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis skomentował w sieci aktywność Szymona Hołowni. Kandydat w minionych wyborach prezydenckich nie pozostał obojętny.

Hołownia odniósł się w mediach społecznościowych do decyzji polityków o przyznaniu sobie podwyżek. Polityk zapowiedział, że jego ugrupowanie, gdyby było w Sejmie, zagłosowałoby przeciw podwyżkom.

- Do końca tej kadencji partie mają nas kosztować więcej o co najmniej 140 mln zł! W środku kryzysu. Zamykane są firmy, ludzie tracą oszczędności życia, sytuacja w ochronie zdrowia woła o pomstę do nieba, a Polskę czeka rekordowa dziura budżetowa. "Polska2050" głosowałaby przeciw.

Następnie były dziennikarz TVN-u zwrócił się do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego oraz przewodniczącego PO Borysa Budki.

- Panowie Trzaskowski i Budka, czekaliśmy wszyscy cały dzień na próbę wyjaśnienia motywacji stojącej za sięgnięciem przez Was po dodatkowe pieniądze Polaków w tym trudnym dla wszystkich czasie. Wasze milczenie, choć wymowne, nie znajduje usprawiedliwienia.Festiwal obłudy. Akt bezczelności i chciwości. Policzek wymierzony wyborcom Platformy, Lewicy i PSL przez ich własnych posłów. Wy macie czelność określać się mianem opozycji? - oświadczył Hołownia.

- Prawie cała opozycja parlamentarna dała dzisiaj za przeproszeniem d*** - dodał doradca Hołowni Łukasz Krasoń.

Na słowa postanowił odpowiedzieć dziennikarz Tomasz Lis.

- Trzaskowski to nie jest chłopiec, którego każdy frustrat może wzywać do odpowiedzi nawet jak Rafał Trzaskowski ma nic wspólnego ze sprawą. Chłopak ma obsesje. Nie wybaczy Rafałowi Trzaskowskiemu, że mu zniszczył marzenia - skomentował Lis.

- Pan Krasoń jest cheerleaderem Mamtalenta. Niezmiennie, totalnie zakochany, klaszcze - dodał naczelny "Newsweeka".

Dzisiaj Hołownia umieścił post na Twitterze na który kolejny raz odpowiedział Lis. 

Hołownia nie pozostał obojętny...

- Sięgnął Pan absolutnego dna. Zachęcam do refleksji - zwrócił się Hołownia do Lisa. 

        Popierasz HOŁOWNIĘ - kciuk w górę!

+ 5983
- 2566

Polub Polityczek.pl