Janusz-Korwin-Mikke-750x375.jpg

Poseł Janusz Korwin-Mikke (Konfederacja) wypowiedział się na temat homoseksualistów.

Od paru dni trwa - kolejna już - nagonka w przestrzeni publicznej na środowisko LGBT. Wszystko za sprawą tęczowej flagi umieszczonej przez aktywistów LGBT na figurze Jezusa przed kościołem św. Krzyża w Warszawie.

Po zdarzeniu przed kościołem środowisko mniejszości seksualnych po raz kolejny stało się obiektem ataków partii rządzącej. Na miejsce, gdzie znajduje się figura Jezusa, udał się specjalnie premier Mateusz Morawiecki, aby potępić zachowanie działaczy LGBT.

Druga strona odpowiada, że tęczowa flaga nikogo nie obraża oraz że Jezus wspierał najsłabszych (tymi najsłabszymi mają być obecnie osoby o homoseksualnych preferencjach atakowane przez cały aparat państwa).

Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke retweetował w social mediach wypowiedzieć swojego asystenta Karola Wilkosza.

- Chrześcijanie (i żydzi, i islamiści!) mają obowiązek domagać się kamieniowania homosiów! - napisał Korwin w kontekście wypowiedzi swojego współpracownika.

Internauci do Korwina:

"Wciąż nie mogę się dowiedzieć w jaki sposób"znieważono" jakiś pomnik".

"No cóż, szkoda że Jezus nauczał o szacunku do innego człowieka i kochania, bycie homo w islamie to nie grzech i tam także należy się szacunek, nikogo nie można kamienować, bo sąd ostateczny należy tylko do Boga, to nie wy decydujecie kto ma żyć, a kto nie".

"Przykre jest to, że ludzie zapominają, że należy miłować każdego człowieka. Że chrześcijanie powinni miłować każdego człowieka. Oczywiście grzech to grzech, ale sama orientacja grzechem nie jest, plus nawet jeśli ktoś grzeszy nadal mamy go szanować".

"Kamienowanie ludzi o innej orientacji seksualnej to przecież szczyt wolności".

         Popierasz KORWINA - kciuk w górę!


+ 31
- 1219

Polub Polityczek.pl