aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadefrtgfrvrddedddeeeeddd.jpg

Poseł Mariusz Witczak (Platforma Obywatelska) wypowiedział się o bieżących tematach politycznych.

Konwencja stambulska. Zdaniem PiS o życiu i zdrowiu żony decyduje tylko mąż. Średniowiecze chce walczyć z teraźniejszością. Ale w Polsce nie wygra. Żadna kobieta nie chce być bita. Prezes nie wie, ale to nie jest wyznacznik. Łamanie konstytucji to przemoc wobec demokracji. Dublerzy w Trybunale to przemoc wobec sądownictwa. Telewizja Kurskiego to przemoc wobec przyzwoitości. Wypowiedzenie konwencji antyprzemocowej to przemoc wobec kobiet. Całe PiS.

Kopalnie. Górnicy już nie mają szansy, by sprzeciwić się wizji Polski Andrzeja Dudy i PiS-u. Tej ujawnionej po wyborach. Mniej pieniędzy i zwolnienia. Dobra zmiana. Tylko nie dla nich. Jak podniosą głowy, to PiS ich upokorzy tak jak nauczycieli.

Wybory prezydenckie. Andrzej Duda wygrał w nieuczciwych wyborach, które nie powinny być uznane, a teraz będzie przysięgał na konstytucję, którą wielokrotnie złamał. Każdy, kto będzie się temu przyglądać z bliska, musi o tym pamiętać. Polska ma nielegalnego prezydenta. O wyniku zdecydowało systemowe szczucie za pieniądze podatnika, bałagan z głosowaniem za granicą, fałszerstwa w domach opieki. Po to PiS wprowadził swoich do Sądu Najwyższego, by byli na to ślepi.

Premier Morawiecki. Wiarygodność Morawieckiego nie jest zerowa. Jest ujemna. Kiedy mówi, że celem rekonstrukcji rządu jest uproszczenie procesu decyzyjnego, to jest tyle warte, ile jego słowa, że wirusa nie trzeba się już bać. Gdyby Bareja żył, zrobiłby o nim film.

Sąd Najwyższy uznał wybory prezydenckie za ważne. Sąd Najwyższy oślepł. Oślepł na propagandę i hejt telewizji Kurskiego, na nieprawidłowości za granicą, na hybrydowe fałszerstwo wyborcze. Po to potrzebni byli PiS-owi nielegalni sędziowie z neo-KRS. Andrzej Duda nie został wybrany uczciwie i legalnie.

          Popierasz WITCZAKA - kciuk w górę!

+ 1392
- 29

Polub Polityczek.pl