30885418681_90a9c4d6fe_c.jpg

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz gościł dzisiaj na antenie Telewizji Republika. Polityk kolejny raz wypowiadał się na temat katastrofy smoleńskiej.

Kilka dni temu zespół Antoniego Macierewicza oświadczył, że na pokładzie Tupolewa doszło do dwóch wybuchów i to one były przyczyną upadku prezydenckiego samolotu w 2010 r.

- Sejm poznał prawdziwy przebieg największej tragedii jaka spadła na Polskę po 1945 r., w tym przekrój symulacji na bazie wnikliwych badań naukowych z ośrodków w Polsce, USA i innych państw NATO. Podziękowania dla zaangażowanych w dążenie do prawdy - powiedział Macierewicz.

Na rewelacje zespołu Macierewicza odpowiada były wiceminister obrony narodowej w rządzie PO - Czesław Mroczek.

- W Tupolewie były "zamierzone wybuchy" mówi Macierewicz. Są na to jakieś dowody? - pytamy. W raporcie. A raport gdzie? W sejfie. Kiedy będzie dostępny? Jak go podpiszą wszyscy członkowie Podkomisji. Kiedy to zrobią? Jak się zapoznają z jego treścią. I tak już 5 rok.

- On i jego komisja darmozjadów już dawno powinni z własnych kieszeni zwrócić polskim podatnikom każdą złotówkę, którą otrzymali za uprawianie tego szamaństwa - komentuje aktywność zespołu Macierewicza poseł Marcin Kierwiński.

Dzisiaj Macierewicz pojawił się na antenie Telewizji Republika. - Myślę, że podpisanie raportu z tragedii smoleńskiej to kwestia co najmniej miesiąca. Są dodatkowe trudności, takie jak pandemia koronawirusa - deklarował poseł PiS-u. Były szef MON oświadczył także że samolot prezydencki został "wysadzony".

Reakcje internautów:

"Wszyscy wiedzą, że powodem katastrofy była arogancja władzy. Wszystko w imię propagandy partyjnej budowanej na szacunku dla pomordowanych. Potem miesięcznice i teorie spiskowe a kulminacją były wybory. Następnie cisza, bo przecież PiS wie tak jak my, że to był wypadek!".

"Jeśli masz na myśli eksplozję ignorancji, sowizdrzalstwa, łamania procedur".

"To, co wyprawiacie z pamięcią ofiar, to jest taka obrzydliwość, że mam nadzieję kiedyś spotka się z odpowiednią karą".

"A sztuczna mgła była przed tym, czy po tym?".

       Szanujesz MACIEREWICZA - kciuk w górę!


+ 8
- 1112

Polub Polityczek.pl