86766115-9f12-4de4-9c66-4b98493e83a4_1.jpg

Wicepremier Jacek Sasin zwrócił się dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych do byłego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny.

Schetyna wypowiedział się o Sasinie w kontekście górnictwa i majowych wyborów prezydenckich.

- Po nieudolnej próbie zmiany ustroju Warszawy, wydaniu bez trybu i celu 70 milionów zł. na pakiety wyborcze, Jacek Sasin bierze się za reformowanie polskiego górnictwa. Strach się bać - skomentował Schetyna najnowszą aktywność Sasina.

Już teraz wiemy, że kopalnie które miały zostać zamknięte pozostaną - na tę chwilę - dalej czynne. Górnikom nie spodobał się plan rządzących, tupnęli nogą i politycy Prawa i Sprawiedliwości wycofali się ze swoich pomysłów, przynajmniej do końca września. Wówczas ma zostać przestawiony nowy plan naprawczy dla Polskiej Grupy Górniczej.

Sasin nie pozostał obojętny na słowa byłego szefa Platformy Obywatelskiej i odpowiedział mu za pośrednictwem Twittera.

- Schetyna słowo nieudolnie opisuje Pana rządy w PO. Takie też były Wasze próby rozwiązania kryzysu w górnictwie - pisze Sasin.

- Straszy niekompetencja PO w stołecznym ratuszu - czytamy w dalszej części tweeta polityka PiS-u.

Internauci do Sasina:

"Panie Jacku, widzę pana jako szefa kampanii Donalda Trumpa, bo USA potrzebuje nowego prezydenta. Pan daje gwarancję "sukcesu" Ps. 70 mln PAMIĘTAMY i pamiętać będziemy".

"Oddawaj 70 milionów nieudaczniku".

"5 lat jesteście u władzy. Wy odpowiadacie za ten burdel".

"No dobra, ale przechodząc do sprawy poważnych, to poda pan w końcu podstawę prawną rozpoczęcia organizowania wyborów, które się nie odbyły i na które wydano całkiem sporo pieniędzy?".

"Nieudolność to słowo, które pana nie odstępuje nawet na chwilę".

        Popierasz SASINA - kciuk w górę!


+ 18
- 3109

Polub Polityczek.pl