aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksorfktgokggtgtggggg.jpg

Publicysta i związkowiec Piotr Szumlewicz zabrał głos na temat ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

W czasie kiedy mamy spory wzrost przypadków chorych na COVID 19 - minister zdrowia udał się na urlop. W tabloidach pojawiają się zdjęcia polityka wraz z rodziną nad jeziorem. Minister w pełni korzysta z letniej pory.

Coraz więcej się mówi, że planowana rekonstrukcja rządu obejmie właśnie Szumowskiego, który ma być według strony rządowej przemęczony swoją aktywnością spowodowaną koronawirusem. Wśród potencjalnych następców Szumowskiego brany pod uwagę jest były marszałek Senatu - Stanisław Karczewski.

- To jak najwybitniejszy premier świata czyli Mateusz Morawiecki i jak najbardziej zaharowany bohater świata z podkrążonymi oczami czyli Łukasz Szumowski, radzą sobie z pandemią przejdzie do historii. Tak wypłaszczyli tę pierwszą falę, że druga boi się przyjść - komentuje wzrost zachorowań poseł Sławomir Neumann.

- 512 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa a minister Łukasz Szumowski rozważa odejście z rządu. Rozważa... - dodaje Neumann.

- Czy to metoda na wyciszenie wszystkich skandali z jego udziałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Polacy nie zapomną o zmarnowanych milionach na maseczki i respiratory - mówi była premirr Ewa Kopacz o potencjalnej dymisji Szumowskiego.

Na temat Szumowskiego wypowiedział się także publicysta Piotr Szumlewicz. Zdaniem dziennikarza Szumowski powinien trafić do... więzienia.

- Nie ma sensu kibicować PiS-owi odnośnie rekonstrukcji rządu. Wszyscy ministrowie są fatalni i powinni utracić stanowiska - dodaje Szumlewicz.
      Popierasz SZUMLEWICZA - kciuk w górę!

+ 1256
- 60

Polub Polityczek.pl