aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslpflprflprflprflrpfrplfrpfdeeeee.jpg

Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz wypowiedział się na temat obchodów święta 100. rocznicy powstania Rządu Obrony Narodowej.

Prezydent Andrzej Duda w związku z rocznicą utworzenia RON złożył kwiaty przed warszawskimi pomnikami Witosa, Paderewskiego, Daszyńskiego, Dmowskiego, Korfantego i Piłsudskiego. Na obchodach można było zobaczyć obok prezydenta przedstawicieli opozycji. Zadowolenia z tego faktu nie ukrywa prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Władysław Kosiniak-Kamysz umieścił w mediach społecznościowych post, w którym prezentuje zadowolenie wynikające ze swojej obecności na jednej uroczystości z prezydentem Andrzejem Dudą.

- Da się wspólnie? Ponad politycznymi podziałami? Dziś pokazaliśmy, że się da. Nie musimy się zgadzać, będziemy się spierać, czasem nawet ostro, ale bez agresji i nienawiści - pisze Kamysz na Twitterze dołączając do słów swoje zdjęcie m.in. w towarzystwie Andrzeja Dudy.

-Panie Władysławie był tam pan z Dudą wspólnie? Po tym wielkim źle, które ten bezwolny pomagier Kaczyńskiego wyrządził Polsce? Jak był pan tam wspólnie, to znaczy, że jest pan o krok od dołączenia do kontynuacji tego zła. A myślałem, że był pan tam obok - odpowiedział publicysta Waldemar Kuczyński.

Internauci do Kamysza:

"O czym Pan tu pisze, Duda złamał Konstytucję RP wielokrotnie. Jego przyszłość to TS. Niech Pan od razu napisze, że PiS jest O.K. i z Kaczyńskim też się da".

"Żałosne. Być tam było trzeba jak na każdej tego typu rocznicy. Nic z tego nie wynika dla polityki. Ten wpis to kolejny dowód, że polityka to za wysokie progi".

"Wielki wstyd legitymizować władzę. Nie, nie można. Nie powinno się. To nieprzyzwoite".

"Presja partyjnych kolegów? Tęsknota za stanowiskami i apanażami? Kukiz chce do SSP? Bida w szeregach? To trzeba się łasić do ręki władzy, może rzuci jakieś kostki do ogryzienia".

          Popierasz KAMYSZA - kciuk w górę!


+ 49
- 3446

Polub Polityczek.pl