80829589_164090891525994_7819362501223622369_n_1.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki gościł na antenie programu "Kawa na Ławę". Na słowa europarlamentarzysty zareagowali politycy oraz internauci.

Wybory prezydenckie. Jeżeli państwo próbujecie mi w tej chwili powiedzieć, jeżeli próbujecie stworzyć taką tezę, że Andrzej Duda miał jakąkolwiek przewagę medialną w Polsce, to chcę powiedzieć, że to jest po prostu śmieszne.

TVP. Argumentem za tym, żeby nie uznawać wyników wyborów, jest po pierwsze to, że według posła Marcina Kierwińskiego telewizja obrzydzała jednego z kandydatów. To jest bardzo ciekawe, dlatego że w tym zakresie to po pierwsze trzeba byłoby się cofnąć do tego, jak telewizja publiczna wyglądała, kiedy Platforma Obywatelska rządziła, bo ja to dobrze pamiętam. Byłem wtedy posłem i pamiętam, jak mnie traktowała te telewizja. I nieporównywalnie lepiej jesteście dzisiaj traktowani.

Media. Zdecydowana większość mediów w Polsce wspiera Rafała Trzaskowskiego. Zdecydowana większość mediów w Polsce ma profil liberalno-lewicowy. I zdecydowana większość mediów w Polsce to, co robiła z panem prezydentem Andrzejem Dudą, jak zniekształcała jego wizerunek, to był jeden wielki skandal.

Zaangażowanie rządu w kampanię. To rzecz naturalna, że polityk jeździ i wspiera.

- Pani Poseł, fakty i niezbite dane z propagandą niestety rzadko wygrywają, ale kropla drąży skałę - napisała w kierunku posłanki Izabeli Leszczyny prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Jakiemu odpowiedzieli internauci:

"Pan naprawdę uważa, że liczby podawane przez PiS za pośrednictwem CBOS, ktokolwiek rozsądnie myślący uzna za wiarygodne? To jest Pan wyjątkowo naiwny…".

"Dane policji, niech zgadnę...wykrywalność, tak? Ok, wszystko jasne. Ja bym się tym za bardzo na miejscu PiS nie chwaliła, ale co ja tam wiem".

"Może po prostu wykrywalność Policji spadła Patryczku? (śmiech)".

        Popierasz JAKIEGO - kciuk w górę!


+ 12
- 1275

Polub Polityczek.pl