004049_620.jpg

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki wypowiedział się na temat protestu wyborczego szykowanego przez polityków opozycji.

Zdaniem opozycji wybory prezydenckie powinny zostać unieważnione. Poseł Cezary Tomczyk zapowiedział, że Koalicja Obywatelska złoży prost wyborczy do Sądu Najwyższego.

- Za granicą kilkaset tysięcy głosów wyborców zostało pozbawionych prawa do głosowania. Jako komitet wyborczy przygotowujemy protest wyborczy do Sądu Najwyższego - poinformował Tomczyk.

Lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka otwarcie mówi, że wybory powinni być unieważnione i powtórzone.

- Wybory prezydenckie nie były równe ani uczciwe, nie spełniały standardów demokratycznych. W proteście wyborczym, który składamy w Sądzie Najwyższym, żądamy stwierdzenia nieważności wyborów - mówił Budka na antenie TVN 24.

Do słów polityków opozycji odniósł się Ryszard Terlecki (PiS). Polityk nazywa Platformę Obywatelską"oszustami" i stwierdza, że w Europie ludzie się z niej śmieją.

Reakcje internautów:

"Trzeba mieć odwagę stanąć do uczciwych wyborów, ale PiS takiej odwagi nie ma, dlatego kombinowaliście na wszelkie sposoby, używając całego państwa, w tym telewizji rządowej, do promowania jednego kandydata. A w całej Europie to śmieją się z Dudy!".

"Śmieją się z was, zrobiliście z kraju którego wywiad potrafił wywieźć Amerykanów z Iraku, kraj, z którego GRU kpi sobie za pomocą youtuberów".

"W całej Europie to niestety śmieją się z waszego Dudy, z którego rosyjscy pranksterzy robili sobie jaja".

"Gdyby nie machina propagandowa TVPIS i kiełbasy wyborcze (już część nieaktualna) to wasz kandydat uzyskałby ok. 25%. Takie poparcie miał przed II turą Lech Kaczyński, a mimo wszystko był lepszy niż Duda. A jeśli chodzi o pośmiewisko w Europie-to jesteście nim wy".

        Popierasz Terleckiego - kciuk w górę!


+ 104
- 4118

Polub Polityczek.pl