EcgSwq0X0AIMsoF.jpg

Prezydent Andrzej Duda pojawił się dzisiaj w programie "Gość Wiadomości".

W przedostatnim dniu kampanii wyborczej przed ciszą wyborczą kandydat PiS-u postanowił poprawić swoje notowania, udzielając wywiadu Danucie Holeckiej z TVP.

2 tura. Proszę moich rodaków o to, aby wspierali politykę prowadzenia polskich spraw. Proszę o to, aby w tych wyborach oddać głos za Polską. Prowadzę polskie sprawy, polskie interesy i chcę to robić nadal.

Do PSL-u i Konfederacji. Apeluję o to, aby stworzyć koalicję polskich spraw. Wierzę w to, bo jest ogromna część polskich polityków, którzy chcą ochrony wartości, tradycji i rodziny, a także chcą rozwoju naszego państwa.

***

Prowadząca program Danuta Holecka nie dociskała kandydata PiS-u kłopotliwymi pytaniami.

- Danuta Holecka mówi w TVP: obaj kandydaci mają podobne wyniki w sondażach, co zrobić, żeby to pan wygrał? Pytanie Danuty Holeckiej to najlepsze podsumowanie tego, co robi publiczna telewizja przez ostatni miesiąc - mówi dziennikarz Tomasz Kuzia.

"Co zrobić, żeby rzeczywiście to pan wygrał?" - brzmiało pytanie Holeckiej.

- Wiadomości TVP mają do przekazania tyle "informacji" przed wyborami, że są coraz dłuższe. Dzisiejsze trwały 50 minut, do 20.20. A po kosmicznym jechaniu tylko po jednym z kandydatów, pani Danusia zapytała PAD: "co zrobić, żeby to pan wygrał?" Obiektywizm, pluralizm, etyka (śmiech) - komentuje dziennikarz Piotr Halicki, onet.pl
***
- Zastanawiam się, jak poczują się kiedyś ci wszyscy Polacy, którzy teraz święcie wierzą w propagandę serwowaną przez PiS i TVPiS, a w końcu dowiedzą się, że byli cały czas okłamywani? Jak się poczują, gdy dotrą do nich słowa M. Morawieckiego "Ludzie są tacy głupi, że to działa" - wypowiada się ekonomistka Alicja Defretyka.
           Popierasz TVP - kciuk w górę!

+ 12
- 1817

Polub Polityczek.pl