aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasedeodkeodkeodedddddeeeeeee.jpg

Publicysta Waldemar Kuczyński wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Wybory. 12 lipca nie wybieramy Trzaskowskiego, a kaftan konstytucyjnego bezpieczeństwa do nałożenia Kaczyńskiemu. Ludzie nie muszą tego rozumieć, choć powinni, ale gdy nie rozumie polityk, mówiąc zarazem, że broni Konstytucji, to zadaje jej cios, a sobie odbiera wiarygodność.

Kaczyński. Mamy szansę nałożyć temu maniakowi władzy i siewcy rozbratu w kraju konstytucyjny kaftan bezpieczeństwa, prezydenta z opozycji.

Kandydaci opozycji powinni poprzeć Trzaskowskiego. Jeśli chcemy szczerze rządów Konstytucji i prawa, Polski nierządzonej "poza wszelkim trybem" widzimisię Prezesa, stańmy otwarcie; wyborca i kandydaci z I tury, przy Trzaskowskim, bo on w Pałacu, to kaftan bezpieczeństwa nałożony samowoli Kaczyńskiego. Jeszcze jest czas! Jeśli Trzaskowski przegra, to stracona zostanie na lata szansa nałożenia Kaczyńskiemu konstytucyjnego kaftana bezpieczeństwa. Uważam, że część winy poniosą jego demokratyczni kontrpartnerzy z I tury. Za pół gębki i kunktatorstwo, zamiast zdecydowanego stanięcia przy nim.

ING ocenia program Bosaka. Bardzo poważnie zastanowiłbym się, czy trzymać swoje rachunki i oszczędności w banku, na którego stronach, jak to zrobił ING Bank Śląski, ukazały by się analizy będące faktycznie rekomendacjami wyborczymi na rzecz jakiegokolwiek kandydata.

Andrzej Duda. Duda krzyczy o złodziejach z elit i PO. Po pięciu latach szukania tych złodziei, nie znaleźli ani jednego. Ale sami przez 4 lata dopuścili do złodziejstwa, do rozszarpywania posad, jak nikt w ciągu 30 lat. Złodziejstwo i przekręty to PiS i jego złodziejska nomenklatura ze ścieku. Propozycja konstytucyjna Dudy o bezwzględnym zakazie adopcji dzieci przez osobę w związku LGBT jest dowodem na wypranie tego człowieka ze zwykłej ludzkiej wrażliwości. To o nim i antyhomoseksualnej prawicy można zaśpiewać za Pocahontas "dzicy są, dzicy są, pewno to nie ludzie".

     Popierasz KUCZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

+ 1340
- 33

Polub Polityczek.pl