101966681_289098585463969_60234222353809931_n.jpg

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek wypowiedziała się na temat debaty prezydenckiej przed 2. turą wyborów prezydenckich.

Rafał Trzaskowski nie zamierza brać udziału w debacie organizowanej przez TVP w Końskich. Wcześniej Andrzej Duda odrzucił zaproszenie Onetu, Wirtualnej Polski i TVN24. Prezydent atakował prywatne media, a TVN określał mianem prywatnej stacji Trzaskowskiego.

- W poniedziałek 6 lipca o godz. 20:30 organizujemy w Lesznie debatę prezydencką i zapraszam pana serdecznie - oświadczył Trzaskowski i dodał, że nie zamierza się stawiać na debacie organizowanej przez telewizję publiczną.

- Oczekuję, tak samo, jak większość Polek i Polaków prawdziwej debaty. Jestem gotów na niemal każdy format, poza tym, jakiego życzą sobie i jaki przygotowują Jarosław Kaczyński i Jacek Kurski - powiedział kandydat KO.

Na oświadczenie prezydenta Warszawy zareagowała Beata Mazurek. Europosłanka atakuje TVN24 i pisze, że Trzaskowski "boi się debaty z Polakami".

Na wpis Mazurek zareagowali internauci:

"Pani już po kościele, czy jeszcze przed?".

"Ale właśnie debata w TVPiS będzie ustawiona więc o jakiej ustawce Pani mówi?".

"Tampony OB też są niemieckie".

"Ale pani jest plugawa. Ma iść na debatę do telewizji której szefem był wasz poseł xD boicie się i przegracie bo jesteście partią tchórzy".

        Popierasz Mazurek - kciuk w górę!


+ 6
- 765

Polub Polityczek.pl