aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapskedkedeldedddddd.jpg

Dziennikarz Jacek Nizinkiewicz (dziennik "Rzeczpospolita") skomentował wizytę polskiego prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie.

Biały Dom. Zazdroszczę prezydentowi Dudzie. PAD zawsze widząc się z Trumpem, ma ten sam wyraz twarzy, który ja miałem, będąc nastolatkiem podczas spotkań ze swoimi muzycznymi idolami. Znamienne, że w podczas krótkiej konferencji prezydentów Polski i USA, więcej jest wątków historycznych, niż bieżących konkretnych deklaracji.

Elektrownia jądrowa. USA ma sprzedać Polsce projekt budowy elektrowni jądrowej. A co Polska sprzedaje Amerykanom? Kiedy zostanie podpisana ta umowa między Polską i USA ws. budowy elektrowni jądrowej? Co z Fortem Trumpem i kiedy amerykańscy żołnierze przyjadą do Polski? Jak umowa między PAD z Donaldem Trump wpłynie na wzmocnienie NATO i polskiej pozycji z NATO? Czy przekazanie szczepionki jest w jakiejś umowie?

Z zapowiedziami podpisania umów o budowie elektrowni jądrowej w Polsce czy sprzedania nam szczepionki, która jeszcze nie powstała, może skończyć się jak z Fortem Trump, z którego PAD już się wycofał. I nie jest wykluczone, że wkrótce ktoś inny będzie prezydentem Polski i prezydentem USA.

Podsumowanie. Wizyta PAD w USA to wiele hałasu o nic. Spotkaniem z Trumpem na pewno PAD sobie kampanijnie nie pomógł. Podróż Andrzeja Dudy do USA była najdroższą kampanijną wycieczką w historii Polski. I w dodatku nic konkretnego z niej nie wynika, poza fotką z Donaldem Trumpem.

dwnld887424048.jpg

         Popierasz Nizinkiewicza - kciuk w górę!


+ 950
- 21

Polub Polityczek.pl