aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpddddddddd.png

Aktor Jarosław Jakimowicz gościł dzisiaj na antenie TVP Info.

Jakimowicz znany jest ze swojej sympatii do polityków Prawa i Sprawiedliwości. Nie tak dawno głośno było o jego słowach do posła PiS Antoniego Macierewicza (aktor i polityk spotkali się w studiu TVP).

- Dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, Polaków. Jestem dumny i zaszczycony - mówił Jakimowicz do byłego ministra obrony narodowej w rządzie PiS.

Aktor często jest zapraszany do TVP za sprawą swoich antyopozycyjnych poglądów. Pewnego razu atakował marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego.

- Przecież wszyscy pamiętamy służbę zdrowia z lat 80. i 90. i koperty, które dawaliśmy. Dziwi mnie, skąd koledzy pana Grodzkiego mają absolutną pewność, że to niemożliwe, by popełnił korupcję.

W czasie swojej ostatniej obecności na antenie TVP Jakimowicz mówił m.in. o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w USA.

"Każdy z naszych chłopców w spodenkach - Kosiniak-Kamysz czy Trzaskowski itp. - który mówi, że prezydent powinien się zastanowić i nie jechać, skakałby jak dziecko, co dostało balonik, gdyby dostał takie zaproszenie". 

Aktor atakował także Rafała Trzaskowskiego. - Nie wierzę w ani jedno słowo, kłamstwo jest przez niego stosowane permanentnie - oceniał kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Na obecność Jakimowicza w TVP zareagowali internauci:

"Jakie "media", takie "autorytety"".

"Czy jest na sali lekarz? Pilnie potrzebny dla "eksperta"".

"Gdy w życiu Ci nie wyszło i musisz włazić w doopę pisowi".

"Jakimowicz ma być podobno ambasadorem marki Christian Paul Designs".

      Popierasz JAKIMOWICZA - kciuk w górę!


+ 25
- 2494

Polub Polityczek.pl