aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdlepldepdldlepdedeeeeeeeeee.jpg

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zaatakował dzisiaj prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Terlecki odniósł się do wiecu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy w Krakowie. Mimo niekorzystnej pogody na krakowskim ryku zjawiło się grono osób chcących wysłuchać kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach, które odbędą się za równy tydzień (28 czerwca).

Słowa, które najbardziej przebiły się z wystąpienia Dudy, są te odnoszące się do rządów Platformy Obywatelskiej. PAD stwierdził, że były one gorszym wirusem od koronawirusa. Po chwili dodał, że pod względem gospodarczym.

Wypowiedź tę krytykuje senator Krzysztof Brejza. - PAD kilka godzin po tym, gdy ktoś rzucił butelką w Rafała Trzaskowskiego: „Koalicja PO/PSL była gorszym wirusem od koronawirusa”. W nerwach, przy spadku poparcia, wychodzi z PAD-a czysta nienawiść. Zero jakichkolwiek pozorów.

- Jeżeli sytuacja gospodarcza za rządów PO-PSL była tak zła, to skąd wzięły się pieniądze na programy socjalne, bo nie z uszczelnienia VAT, z czego wpływy były później? Jeśli politycy PO-PSL pozwalali na złodziejstwo VAT, to dlaczego żaden z nich po 5 latach rządów PiS wciąż nie siedzi? - dziwi się dziennikarz Jacek Nizinkiewicz, "Rzeczpospolita".

Do dzisiejszego spotkania Dudy z wyborcami odniósł się za pośrednictwem Twittera wicemarszałek Ryszard Terlecki.

- Za tydzień Kraków zagłosuje na swojego Prezydenta. Warszawskiego nieudacznika zostawimy Warszawie - pisze polityk PiS w mediach społecznościowych.

Terleckiemu odpowiadają internauci:

"Żałosny twitt tak jak i żałosny kandydat, który kłamał 5 lat temu składając obietnice, a teraz mówi, że ma na nie jeszcze 5 lat".

"Ej gościu, mów za siebie".

"Panie Terlecki, może już wystarczy?".

"Jak na Kraków i Małopolskę to jakoś malutko zwieźliście ludzi. Więcej było milicji w bocznych ulicach".

         Popierasz Terleckiego - kciuk w górę!

+ 133
- 3623

Polub Polityczek.pl