49809863033_619a6efc77_c_1.jpg

Prezydent i kandydat PiS w nadchodzących wyborach prezydenckich Andrzej Duda pojawił się dzisiaj w Płońsku.

Rząd PO. Przypomnijmy sobie jaka była rzeczywistość w Polsce jeszcze w 2015 r. - nic się nie opłacało. Ja przyszedłem, aby to zmienić.

PiS. Podnieśliśmy w ciągu 5 lat średnie wynagrodzenie o 25 proc. To są realne działania. Prowadzimy politykę, która sprzyja rozwojowi Rzeczypospolitej i młodemu pokoleniu.

Marzenia. Chcę, aby polskie rodziny mogły spokojne żyć. Chcę godnego życia dla polskiej rodziny i chcę ją chronić, realizować jej konstytucyjne prawa. Chcę zmian w systemie sprawiedliwości, aby Polska była krajem rzeczywiście sprawiedliwym. Chcę Polski równych szans dla wszystkich. Należy nam się normalne państwo, gdzie ludzie nie muszą się martwić jak zwiążą koniec z końcem, za co kupią dzieciom wyprawkę szkolną, jak dojechać z miejsca na miejsce.

Obietnice. Obiecuję państwu nowoczesną prezydenturę. Staram się dbać, jak mogę o interesy polskich rolników. Rusza kolejna transza wypłat tzw. suszowego. Obiecuję nadal prowadzić politykę propolską i kontynuowania zmian, które już następują. Namawiajcie swoich bliskich i znajomych - niech idą na wybory i głosują za Polską.

Eaoxi8MXQAYwZmj.jpg

Dudzie odpowiadają internauci:

"Przez pięć ostatnich lat, Polcy i Polaki, oczekiwali na nowoczesną prezydenturę. Co stało na przeszkodzie? Czyżby dżem?".

"Trzeba było nie zmarnować 5 lat".

"Szkoda, że przez 5 lat była najbardziej nienowoczesna".

"Wieńce z plastiku i nakolanniki?".

"Nowoczesne łamanie konstytucji. Jak to wygląda?".

           Zagłosujesz na Dudę - kciuk w górę!


+ 26
- 1686

Polub Polityczek.pl