aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepdlepdlpedlpddd.jpg

Kontrowersyjna była szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy - Jolanta Turczynowicz-Kieryłło wypowiedziała się na temat trwającej kampanii prezydenckiej.

Kieryłło oddaliła się poglądowo od swojego byłego szefa i nie zamierza o tym milczeć. W swoim najnowszym wywiadzie, jakiego Kieryłło udzieliła stacji TVN24 oświadczyła, że bliżej jej obecnie do Rafała Trzaskowskiego niż do Andrzeja Dudy.

- Niestety dziś nie dostrzegam w tym, co prezydent mówi i prezentuje, tych spraw, które były dla mnie ważne w kampanii. Jednak mam świadomość tego, jak ważna jest moja opinia dla wielu ludzi, i że to mogą być tysiące głosów, dlatego chcę ją wyrazić rozważnie, na zakończenie kampanii - zapowiada była szefowa sztabu Dudy.

Choć Kieryłło nie chce zdradzić, na kogo zagłosuje 28 czerwca, deklaruje, że bliżej jej obecnie do kanydata Koalicji Obywatelskiej.

- Nie podjęłam jeszcze decyzji. Walka trwa i do końca wiele może się wydarzyć. Dziś zdecydowanie bliżej mi do tego, co mówi Trzaskowski o potrzebie nowej solidarności, wspólnej Polsce i silnej prezydenturze, niż do tego, co mówi prezydent Duda, który całą kampanię oparł na programie rządu. Taka kampania nie pomaga prezydentowi w rozszerzeniu poparcia - krytykuje Kieryłło kandydata PiS.

Słowa byłej współpracownicy Dudy nie spodobały się europosłance Elżbiecie Rafalskiej.

- Zajęta wyłącznie sobą, nielojalna do bólu, szybko zapomniała o roli jaką miała pełnić przy Prezydencie. Nie powinna być nigdy szefem żadnej kampanii - pisze na Twitterze była minister rodziny, pracy i polityki społecznej w rządach Beaty Szydło.

Rafalskiej odpowiedzieli internauci:

"Nikt, kto się szanuję, z wami nie trzyma".

"No cóż, jak widać, ludzie niegdyś bliscy prezydentowi, przejrzeli na oczy i uciekają od was".

"Niektórzy u was, jednak używają mózgu... Za innych myśli prezes...".

"Bardziej mnie interesuje kto tę rekomendację przyklepał, jak wszystko u was wasz prezes, więc miejcie pretensje do niego".

         Popierasz Rafalską - kcuk w górę!


+ 31
- 1937

Polub Polityczek.pl