EaD4aGiWoAUip38_2.jpg

Do sieci trafiło zdjęcie - z przeszłości - obecnego wiceministra Aktywów Państwowych w rządzie PiS - Janusza Kowalskiego.

W ostatnich tygodniach Kowalski dołączył do polityków obozu rządzącego najostrzej krytykujących polityków opozycji. Nie zawsze tak było. Między 2005 r. a 2006, polityk należał do Platformy Obywatelskiej. Dzisiaj wiceminister zachwala Andrzeja Dudę i broni Jacka Sasina.

Wypowiedzi Kowalskiego:

O wyborach prezydenckich 10 maja (nie odbyły się). Twórcy konstytucji nie przewidzieli, że na czele Senatu stanie ktoś tak nieodpowiedzialny, jak prof. Grodzki. To on ponosi odpowiedzialność polityczną za to, że te wybory są trudne do przeprowadzenia. Gdyby nie opóźnienie ze strony Senatu, wszystkie założenia techniczne dotyczące przeprowadzenia wyborów w konstytucyjnym terminie zostałyby dotrzymane.

Jacek Sasin nie miał nic wspólnego z organizacją wyborów. Nie wydał w tej sprawie żadnych decyzji. Jego jedyną rolą jest to, że nadzoruje Pocztę Polską. Wszystkie decyzje podejmował Mateusz Morawiecki.

Duda. 5 lat temu wybraliśmy Prezydenta Andrzeja Dudę. (...) Odrzuciliśmy 8 lat sojuszu PO-PSL z Kremlem. Tusk-Kopacz zdewastowali polską politykę wschodnią. Andrzej Duda odbudował pozycję Polski na świecie.


Rafał Trzaskowski. Tusk w skórze Trzaskowskiego. Pamiętacie kampanijne hasło Tuska "Nie róbmy polityki. Budujmy"? Wtedy jeszcze wielu się nabrało na cynizm lidera PO - piękne słówka, a nawet Orlików porządnie nie zbudował. Dziś mamy powtórkę - nieudolny samorządowiec Trzaskowski mami jak Tusk. 

***

Tymczasem internauci przypomnieli przeszłość Kowalskiemu.

Zdjęcie zostało skomentowane przez internautów:

"Już wiadomo skąd taka nienawiść posła Kowalskiego - złamane serce boli przez lata...".

"Czyli kolejny odtrącony szczeniak, który kiedyś liczył na łatwe pieniądze i karierę, dostał kopniaka, zmienił kierunek i teraz już mu lepiej. Widać pomiędzy jego uszami jest miejsce na każde poglądy, byleby dobrze płatne".

"W oczach Janusza dostrzegam płomień uwielbienia".

"Teraz to ja rozumiem. Donek złamał mu serce".

EaD5dacWsAgaN33.jpg

         Szanujesz Kowalskiego - kciuk w górę!


+ 8
- 1500

Polub Polityczek.pl