49833435032_669ed13604_c_1.jpg

Europoseł Adam Bielan zareagował na dzisiejszą wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w Stalowej Woli.

- Kandyduję po to, aby nikt nas o 5 lat nie cofnął, aby nie przyszedł ktoś, kto będzie generował kłótnie, bo nie na walce polega budowanie - deklarował PAD.

Pandemia. W obliczu pandemii mądre decyzje były podejmowane od początku. W pierwszej kolejności chcieliśmy obronić życie i zdrowie naszych obywateli. Wdrożyliśmy zdecydowane działania w postaci Tarczy Antykryzysowej. Wspieramy polskich przedsiębiorców, by wyszli z problemów.

W czasie epidemii zrobiliśmy wszystko, aby w pierwszej kolejności chronić życie i zdrowie Polaków. W Polsce śmiertelnych przypadków było wielokrotnie mniej niż we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, a nawet bogatej Szwajcarii.

Przyszłość. Chcę Polski, która wyrasta na naszej tradycji, ale jednocześnie na nowoczesnym myśleniu i ambicjach, dlatego plan na najbliższe lata to wielkie inwestycje. Naszym wielkim zadaniem i pragnieniem jest, byśmy byli rozwinięci jak kraje zachodniej Europy. Chcemy brać udział w wielkim planie potężnych i strategicznych inwestycji, które, wierzę głęboko, doprowadzą Polskę na szczyt. Przed nami dobra i świetlana przyszłość, na którą zasłużyliśmy. Zasłużyliśmy, by żyć w kraju bezpiecznym, dostatnim i sprawiedliwym. O taką Polskę walczymy.

Wybory. Moje kandydowanie ma dwa aspekty - stabilizacji, nic co została dane, nie zostanie ograniczone ani odebrane, a także odważne i ambitne myślenie o Polsce. Nigdy nie pozwolimy odebrać sobie naszej tradycji, podciąć naszych korzeni. Dopóki jestem prezydentem, polskie wartości będą pod ochroną głowy państwa.

Obietnica. Bon turystyczny - 500 zł na każde dziecko na potrzeby wypoczynku krajowego - może zostać uruchomiony już w te wakacje.

Na wystąpienie Dudy zareagował członek sztabu kandydata PiS - Adam Bielan. Polityk przekonuje, że dzięki reelekcji Dudy pojawi się MILION nowym miejsc pracy.

- Strategicznym celem planu Dudy jest milion nowych miejsc pracy w całej Polsce - przekonuje Bielan internautów.

Internauci do Bielana:

"A skończy się jak zwykle na przelewach dla partyjnych funfli i przelewach cash back na konto matki partii".

"Ambitnie podpisywał wszystko, co kazał mu Kaczyniak! Sam mówi, że nie będzie prezydentem wszystkich Polek i Polaków. Jest jedno hasło: #DudaDość".

"PUSTE OBIETNICE PAD! Zero wiarygodności!".

"Kosmiczne brednie, nie ma żadnego planu Dudy, ten człowiek jest zbyt ograniczony umysłowo, żeby mógł zaplanować własną przyszłość. Gigantomanijne inwestycje nie stwarzają miejsc pracy, bo są bardzo kosztowne w sprzęcie i materiałach, ale nie w liczbie zatrudnionych - jest XXI w.".

"Upaaadek już się zbliża, już puuuka w PiS-u drzwi, pobiegnę gooo przywitać, z radości serce drżyyy".

          Zagłosujesz na Dudę - kciuk w górę!


+ 8
- 1384

Polub Polityczek.pl