dwnld1785159009.jpg

Prezydent Andrzej Duda w ramach trwającej kampanii prezydenckiej pojawił się w Katowicach.

Przyszłość. Dziś rozwija się nowoczesny Śląsk, zarówno pod względem technologicznym jak i bezpieczeństwa. Cieszę się ogromnie, że powstają tutaj nowoczesne firmy, że rozwija się na Śląsku biznes związany z nowymi technologiami. Zapewniam, że będę wspierał takie działania. Wierzę w to, że wyjdziemy na prostą. Dzięki nowym inwestycjom pojawią się kolejne miejsca pracy.

Koronawirus. Jesteśmy dotknięci epidemią koronawirusa. Śląsk bardzo ucierpiał, ale cieszę się, że sytuacja została opanowana. Chylę czoła przed wszystkimi pracownikami medycznymi. Cieszę się, że współpraca pomiędzy prywatnym biznesem, do jakim jest laboratorium Gyncentrum dobrze układa się z władzami, dzięki czemu razem mogą zwalczać koronawirusa tutaj na Śląsku.

Dzięki mądrej polityce rządu, w której brałem udziałem zgłaszając koniecznie rozwiązania, radzimy sobie ze skutkami koronawirusa.

Morze. Wierzę w to, że przekop na Mierzei Wiślanej będzie służył całej Polsce. Zachęcam państwa, abyście na kierunki wakacyjne wybierali naszą piękną Polskę. Wspierajmy polskich przedsiębiorców w tym trudnym czasie.

Wybory prezydenckie. W polityce zostały wyznaczone nowe standardy, które chcę kontynuować. Polskie sprawy trzeba nadal dobrze prowadzić. Jestem Polakiem i polskie sprawy są dla mnie najważniejsze.

- A sprawy Gdańska i Pomorza Panie Prezydenie też są polskie? Bo Pana zaplecze politycznie różnie mówi... -zwróciła się do PAD prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

- Kolejny pic przedwyborczy. Pana szef-naczelnik z kotem zamiast kasztanki nazwał Ślązaków zakamuflowaną opcją niemiecką - odpowiadziła dziennikarka Aneta Mościcka.

- Panie "prezydencie", przecież Pan niczego nie prowadzi. To Pana prowadzą - zareagował publicysta Waldemar Kuczyński. 

           Popierasz Dudę - kciuk w górę!


+ 21
- 1888

Polub Polityczek.pl