aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdlepdpdddddddddddddddddddddddddddd.jpg

Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis wypowiedział się na temat bieżących temat politycznych.

TVP atakuje Trzaskowskiego. Pytają Trzaskowskiego, dlaczego nie posłał dziecka do komunii. Może państwo Trzaskowscy chcą, by dzieci wyrosły na chrześcijan. Pytanie o komunię dziecka Rafała Trzaskowskiego, choć głupie i obrzydliwe, jest zadawane z rozmysłem. Kurski chce wbić do głowy suwerenowi, że Rafał Trzaskowski jest obcy, może nieprawdziwy katolik i może nie Polak nawet, ale jakiś - cholera wie - Europejczyk.

Afera Szumowskiego. Dzieci często pytają nas dorosłych, jaki zawód i jaka praca dałyby im największe szanse i najlepsze perspektywy. W ostatnich czasach wydaje się oczywiste, że bezkonkurencyjna jest robota instruktora narciarskiego. Po epoce Szumowskiego siedzibę ministerstwa zdrowia powinno się przenieść do „domu bez kantów” na Krakowskim Przedmieściu.

Protesty w USA. Ameryka Trumpa pokazuje do czego prowadzą; niemądra władza, szczujący na siebie ludzi prezydent i nadużywająca władzy policja. Prezydentura Trumpa dowodzi, że nawet wielkie narody popełniają wielkie błędy iże cena za takie błędy, na przykład wybieranie na najwyższe urzędy idiotów bez jakichkolwiek kompetencji, bywa ogromna. Niestety, to już nie jest Ameryka, którą poznałem i pokochałem. Jak oglądacie zdjęcia z USA, to pamiętajcie, że delikwent w Białym Domu, prowadził kampanię pod hasłem "Make America great again".  Płakać się chce.

Duda ogłasza nowy program. Oczko wodne to pomysł na miarę tej niezwykłej prezydentury (śmiech).

4 czerwca. 4 czerwca 89 roku był jednym z najważniejszych, najpiękniejszych, dni w moim życiu. Rocznica odzyskania wolności zawsze była i będzie ważna. Rafał Trzaskowski i Aleksandra Dulkiewicz na wiecu w Gdańsku. Ważne spotkanie dwóch kluczowych postaci Polski samorządowej i dwóch wielkich nadziei polskiej polityki. Rok temu prowadziłem w ECS w Gdańsku panel z prezydentami Dulkiewicz, Trzaskowskim i Dudkiewiczem w przeddzień rocznicy 4 czerwca. Wtedy myśleliśmy nadzieję, że wielką zmianę w Polsce przyniesie nadchodząca jesień. Czasem trzeba poczekać trochę dłużej.

Posiedzenie Sejmu. PiS-komunie puszczają nerwy. Aż miło patrzeć. Morawiecki mówi, że Trzaskowski chce zaatakować rodziny. Idzie o to, że chce utrudnić przepisywanie milionów na żony?

Śpiewak. Wczoraj benefis młodego Śpiewaka w Wiadomościach i sesja plucia na Trzaskowskiego, dziś info o jego ułaskawieniu przez Dudę. Szybka nagroda za obrzydliwą służbę PiS-owi i Dudzie.

Wybory prezydenckie. Po kabareturze nadszedł czas na prezydenturę. I czas, by mema stanu zastąpił mąż stanu.

Dziennikarz odniósł się także na swoim Twitterze do głośnych słów prezes PiS Jarosława Kaczyńskiego w kierunku opozycji.

              Popierasz Lisa - kciuk w górę!

+ 1493
- 25

Polub Polityczek.pl