aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdeodkoedkedkedeeeeeeee.jpg

Wiceminister Aktywów Państwowych Janusz Kowalski wypowiedział się o prezydencie Warszawy Rafale Trzaskowskim.

Rządzący politycy PiS coraz bardziej zdają sobie świadomość, że reelekcja ich kandydata Andrzeja Dudy jest mocno zagrożona. Wszystko za sprawą ruchu Koalicji Obywatelskiej; Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską w wyborach prezydenckich i to spowodowało, iż obecny prezydent Polski zaczął blednąć z każdym dniem bliżej wyborów.

- Jak PiS będzie prowadził tak kampanie, jak do tej pory, to jeszcze mogą zdarzyć się rzeczy dziś niewyobrażalne np. Trzaskowski wygrywa w I turze, albo II tura z Trzaskowskim i Hołownią. Albo Duda dostanie mniej niż Kosiniak. W polityce piękne jest to, że jest tak nieprzewidywalna - komentuje mec. Roman Giertych.

W czasie dzisiejszego posiedzenia Sejmu Rafała Trzaskowskiego atakował premier Mateusz Morawiecki.

- Plan Rabieja-Trzaskowskiego to plan ataku na rodziny. To plan, który grozi polskim rodzinom, a my mówimy jednoznacznie, że podniesienie ręki na dzieci jest niedopuszczalne - mówił PMM.

- Premier polskiego rządu podprogowo rozpędza nienawiść wobec homoseksualistów, bo to przynosi zyski wyborcze. Ofiary pedofilii - szczególnie w kościele - nie mogą liczyć na nic, bo narażanie się kościołowi politycznych korzyści nie przynosi. Nieuczciwe podejście - ocenia wystąpienie szefa rządu dziennikarz Patryk Michalski, radio RMF FM.

Do narracji Morawieckiego postanowił dołączyć się wiceminister Janusz Kowalski, który zaatakował prezydenta Warszawy za pośrednictwem social mediów.

- Musimy chronić dzieci i zatrzymać realizację planu Trzaskowski-Rabiej - wzywa polityk na Twitterze.

- Panie ministrze, uprzejmie proszę odwalić się od Gdańska - odpowiedział Kowalskiemu dziennikarz Maciej Bąk, Radio Zet.

Na słowa wiceministra zareagowali także internauci:

"Przypadkowo 3 miasta, w których wg badań najlepiej się w Polsce żyje?".

"Masz kowalski zdrowo ****** pod sufitem...".

"To się nadaje na pozew w trybie wyborczym".

"Dzieci, kowalski trzeba chronić przed "lawendową mafią" przestępców w sutannach...".

"Jestem z Poznania i napiszę tobie jedno: takimi wpisami może i chcesz nas, Wielkopolan, obrazić - ale zapewniam Ciebie, że nie z nami te numery. Mieszka tutaj wuchta wiary, która jest po prostu normalna i tolerancyjna, przedsiębiorcza i proeuropejska".

       Popierasz Kowalskiego - kciuk w górę!


+ 13
- 1163

Polub Polityczek.pl