aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapdlepdlepdlpedeeeeeeeeee.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński zareagował na dzisiejsze słowa Donalda Tuska.

Były premier skomentował informację o wyznaczeniu przez Sejm nowej daty wyborów prezydenckich i co za tym idzie rozpoczęciu kampanii prezydenckiej/zbierania podpisów.

- Czekaliśmy na ten dzień i wreszcie możemy zacząć tę drogę do zmiany. Polska tej zmiany potrzebuje. Mamy dość podziałów, mamy dość nienawiści, mamy dość władzy która myśli tylko o sobie. Ta zmiana nie dokona się sama, ona wymaga zaangażowania nas wszystkich - wypowiadał się dzisiaj kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

- Dla Lewicy najważniejsze jest teraz to, żebyśmy się policzyli. Im więcej osób odda 28 czerwca głos na lewicowego kandydata, tym silniejsze będą postulaty lewicy: tanie mieszkania na wynajem, bezpieczne przerywanie ciąży czy rozdział państwa od Kościoła. Pierwsza tura służy temu, żeby głosować zgodnie z wartościami i poglądami. W związku z tymi wyborami stoi przed nami wyzwanie cywilizacyjne – albo utkniemy w konflikcie PO z PiS, albo zajmiemy się problemami Polek i Polaków - mówił kandydat lewicy Robert Biedroń. 

Z optymizmem na dzisiejsze doniesienia polityczne zareagował były premier Donald Tusk.

- Zbierzemy. Zagłosujemy. Wygramy. Tak jak wtedy 4 czerwca - napisał Tusk na Twitterze.

Na te słowa postanowił odpowiedzieć Joachim Brudziński. Polityk PiS-u sugeruje byłemu prmierowi, że powinien się ogolić i wykąpać.

Brudziński w swoim komentarzu nawiązuje do zdjęcia Donalda Tuska opublikowanego w sieci. Wczoraj umieścił je m.in. prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz.

- Chama poznasz zawsze. Choćby był posłem, ministrem, liderem partii, to cham będzie zawsze chamem i jako cham będzie epatował innych swym chamstwem. Dzisiaj ujawnił się cham Joachim - komentuje mec. Roman Giertych.

Internauci do Brudzińskiego:

"Buractwo z pana wyłazi. Coś okropnego".

"Człowiek z chlewa wyjdzie, ale chlew z człowieka nigdy, c’nie Jojo?".

"Ciamajda (śmiech). Oprócz cynizmu i strachu, u Brudzińskiego, do głosu coraz częściej dochodzi chamstwo i ta obleśna maniera pozera".

"Właśnie dlatego nigdy NIE zagłosuję na Andrzeja Dudę, bo jest politycznie związany z takimi ludźmi jak Pan i PiS!".

         Popierasz Brudzińskiego - kciuk w górę!


+ 24
- 2078

Polub Polityczek.pl