aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeokdeodkoedkedodkdeedddddd.jpg

Aktywistka pro-life Kaja Godek zareagowała na dzisiejsze święto - Dzień Dziecka. Nie obyło się bez nawiązania do aborcji. 

W ostatnich dnia Godek zasłynęła m.in. wywiadem na antenie Radia Wnet, w którym oświadczyła, że organizacje feministyczne powinny zostać zdelegalizowane.

- Organizacje feministyczne są do delegalizacji. To są organizacje, które działają wbrew człowiekowi, wbrew prawu człowieka, które traktują ludzi jak odpady medyczne, które można sprzedać z zyskiem i to też jest argument dla nich, żeby aborcji wykonywać coraz więcej. Jeśli ktoś zabija dziecko to dlaczego ma mieć hamulce jakiekolwiek przed tym, żeby później ciało takiego dziecka wykorzystać do własnych interesów? Nie będzie miał żadnych hamulców.

- Tak jak nie mogą istnieć organizacje, które by nawoływały do mordowania jakiejś mniejszości religijnej, etnicznej, rasowej czy jakiejkolwiek innej, to dlaczego istnieją organizacje, które nawołują do mordowania dzieci nienarodzonych? (...) To nie jest jakaś wartość, żeby w debacie publicznej pojawiały się takie głosy, takie organizacje, bo to są ludzie, którzy chcą wszystkiego najgorszego - wypowiadała się Godek.

1 czerwca

Kiedy większość osób składa dzisiaj życzenia swoim pociechom z okazji ich święta, Godek postanowiła nawiązać w swoich życzeniach z okazji Dnia Dziecka do aborcji.

Aktywistka od dłuższego czasu ma problem z bezproblemowym funkcjonowaniem w mediach społecznościowych. Wielokrotnie jej wypowiedzi/posty były zgłaszane przez internautów administracji; Facebooka czy Twittera, co powodowało usunięcie jej profilów z platform społecznościowych.

Teraz Godek kolejny raz założyła nowy profil na Twitterze i napisała o aborcji w kontekście dzisiejszego święta.

"Witajcie w Dzień Dziecka. Dziś znowu troje dzieci zostanie brutalnie zamordowane, bo politycy mają ważniejsze sprawy niż ustawa #ZatrzymajAborcję. Wszystkiego najlepszego, Dzieciaki. Oby każde z Was miało prawo do życia" - napisała Kodek na Twitterze.

Słowa aktywstistki zostały w ogromnej liczbie skrytykowane przez internautów:

"Ale to jest konkretna bzdura XD Chyba złe miejsce na publikowanie takich treści - zamiast cieszyć się dniem dziecka płakać o martwą galaretkę bez połączeń nerwowych".

"Skoro uważacie, że zarodki to dzieci, to dajcie na nie 500+ chociaż".

"Nawet do dnia dziecka musisz wpieprzyć temat aborcji?".

"Nie zostaną brutalnie zamordowane, bo nic nie czują i są płodami".

"Dziękuję za życzenia pani Kaju, ja również mam nadzieję, że moja przyszła partnerka będzie miała prawo do życia i przy okazji prawo wyboru i, że nie będzie musiała umierać, przez to że aborcja jest zakazana, a ciąża zagraża jej życiu".

           Popierasz Godek - kciuk w górę!


+ 11
- 845

Polub Polityczek.pl