jacek-sasin.jpg

Wicepremier Jacek Sasin udzielił wywiadu prawicowemu tygodnikowi "Sieci". Polityk chwali obóz rządzący za kierowanie państwem w czasie pandemii.

Koronawirus i firma. "Siła kryzysu, przerwania powiązań między firmami, łańcuchów dostaw czy zatrzymania życia społecznego była ogromna. A jednak nie widzimy wokół masowych bankructw ani zwolnień. Duża w tym zasługa przedsiębiorców, ale i skutecznych, szybko podjętych i dobrze mierzonych działań rządu".

Tarcze antykryzysowe. "Według większości analiz europejskich recesja w Polsce wystąpi, ale będzie jedną z najmniejszych w Europie. Potwierdza się, że fundamenty polskiej gospodarki są zdrowe. Widać też, że działają tarcze antykryzysowe".

Rząd PO-PSL. "Zestawienie naszej skuteczności ze stanem państwa w okresie rządów PO-PSL, które sam minister tego rządu Bartłomiej Sienkiewicz opisywał jako „kamieni kupę”, jest dla obecnej opozycji zabójcze i druzgocące. Powoduje, że każdy rozsądnie działający obywatel zastanowi się trzy razy, zanim odda na nich głos".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdlepdedeeeeee.png

Na słowa polityka PiS zareagowali internauci:

"PiS sprawił, że Polska jest z... korupcji, oszustw, przekrętów, malwersacji, przekłamań i pospolitego złodziejstwa".

"Z kartonu nie. Teraz jest z gumki recepturki, papierowego ręcznika i zszywaczy".

"To już nie jest karton. To zwykły papier toaletowy z biedry".

"I kto to mówi, Sasin? Facet który "zorganizował" najbardziej spektakularną klapę wyborczą w całej historii wszystkich państw członkowskich UE?".

            Popierasz Sasina - kciuk w górę!


+ 9
- 1776

Polub Polityczek.pl