aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdekfrifjrff.jpg

Mecenas Roman Giertych wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Zmiana regulaminu Sejmu. "Dzięki postawie posłów Lewicy PiS może teraz pozmieniać ordynację, aby umożliwić zdalne wybory na Prezydenta. Myślę, że za tydzień taki projekt zostanie złożony. PiS miał 197 posłów. Czyli musiałby ustalać z opozycją każdą sprawę do końca epidemii. Wystarczyłoby w regulaminie zawrzeć taki wymóg. Na szczęście dla Jarosława Kaczyńskiego istnieją Czarzasty, Zandberg i Biedroń. To dzięki nim PiS odzyskał większość. Posłowie SLD płaczą, że im system nie działa? A po co ma działać? Posłom PiS działa i to wystarczy naiwniacy. Zmienią wszystko co chcą, a wy będziecie się wpatrywać w ekran z napisem „error”. I co im zrobicie, skoro przegłosowaliście taką zmianę regulaminu?".

Tarcza antykryzysowa. "Senat powinien przyjąć wszystkie poprawki dot. przedsiębiorców, ale nie głosować zmian w KW i zrobić przerwę do 28 kwietnia. Taką uchwałę przesłać do Sejmu, aby się nimi natychmiast zajął. W dziś przyjętych zmianach w KW do korespondencyjnego głosowania trzeba się zgłosić do 25 kwietnia. Zanim się to zrobi trzeba zastanowić się nad jeszcze jedną możliwością. A może cały ten numer z kodeksem wyborczym, to prowokacja Jarosława Kaczyńskiego, aby opozycja zrobiła cokolwiek, co umożliwiałoby obciążenie jej w TVP wobec zwalnianych ludzi odpowiedzialnością za kryzys i ukryciem faktu, że „tarcza” to ściema?".

Platforma Obywatelska. "Dobrze zrobił Budka, że poparł zmiany dla przedsiębiorców. Wyborów i tak nie będzie, a za kryzys gospodarczy, PiS oskarżyłby opozycję. Brawo Borys!".

PiS i Duda. "PAD ogłosił w TVP, że spada liczba zachorowań w Polsce. Niech PiS przegłosuje zdalnie ustawę, że liczba chorych spada, a za mówienie wbrew ustawie niech Policja ściga. A TVP będzie ten spadek ogłaszać. Całe 5 lat kłamali, że wszystko rosło, to teraz mogą kłamać, że spada. Obstawiam, że upadek władzy PiS nastąpi w wyniku gwałtownych protestów społecznych i zacznie się od przewrócenia pomnika Lecha Kaczyńskiego stojącego w Warszawie".

Szkoła. "Drodzy maturzyści. Matura w tym roku będzie przesunięta. I to samo dotyczy egzaminów do szkół średnich. MEN wam teraz jeszcze tego nie może powiedzieć, gdyż Jarosław Kaczyński marzy o wyborach, a odwołanie egzaminów byłoby argumentem za odwołaniem wyborów".

Telewizja Polska. "TVP robi akcje „modlitewną” adoptuj Medyka. Oddajcie dranie służbie zdrowia 2 miliardy naszych pieniędzy, a potem się módlcie, aby wam ludzie wybaczyli wasze kłamstwa".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeokdoedeeee.png

          Popierasz Giertycha - kciuk w górę!


+ 1841
- 30

Polub Polityczek.pl