aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdddddd.jpg

Były premier Donald Tusk zareagował na najnowsze doniesienia związane z koronawirusem.

Minister środowiska Michał Woś oświadczył, że po przeprowadzonych badaniach okazało się, że został zarażony koronawirusem.

- Po stwierdzeniu koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi - zakomunikował WOŚ.

Odwołana została dzisiaj Rada Gabinetowa ogłoszona wczoraj przez preyzydenta Andrzeja Dudę. Ministrowie mający kontakt z ministrem Wosiem zostali poddani kwarantannie.

- Wszyscy ministrowie, którzy brali udział w ostatnim posiedzeniu rządu zostali poddani testom na koronawirusa. Wyniki mają być znane dzisiaj - informuje dziennikarz Patryk Michalski. RMF FM.

- 15 ministrów polskiego rządu poddanych kwarantannie - czy to nie powód, by ogłosić stan klęski żywiołowej? Kiedy polskie władze uznają, że państwo nie funkcjonuje normalnie? Kiedy kwarantannie zostanie poddany Prezydent, Premier, Marszałek Sejmu i Jarosław Kaczyński? - pyta konstytucjonalista prof. Marcin Matczak z Uniwersytetu Warszawskiego.

Były premier Donald Tusk zaregował na doniesienia o szybkim dostępie rządzących do badań dotyczących koronawirusa.

- Szybszy dostęp do testów dla ludzi władzy niż dla chorych i lekarzy to oblany test z przyzwoitości i demokracji - krytykuje Tusk obóz rządzący.

           Popierasz Tuska - kciuk w górę!

+ 832
- 13

Polub Polityczek.pl