aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalprfffffff.jpg

"Wiadomości" TVP w swoim materiale dotyczącym onkologii "pomyliły" lekarzy. Teraz Telewizja Polska zabiera głos. 

Na temat wpadki TVP wypowiedział się Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski, który nazywa zdarzenie "niezamierzonym błędem".

- Szanowni Państwo, wskutek niezamierzonego błędu w materiale Wiadomości TVP wypowiedź dr Mateusza Obarzanowskiego przypisano prof. Stanisławowi Góździowi. Obu Panów za pomyłkę przepraszamy. Natomiast Widzów zapraszam dziś o 19:30 do wysłuchania wypowiedzi prof. Góździa - oświadczył Olechowski.

- Kolejne kłamstwa, wszak jak mawia klasyk Jacek Kurski "ciemny lud to kupi". Ja nie kupuję. Gdyby wam tego nikt nie wytknął, kłamstwo by się upiekło. Kłamstwo ma krótkie nogi - komentuje oświadczenie Olechowskiego dziennikarka Aneta Mościcka.

***
Prorządowe media robią obecnie co mogą, aby wybielić polityków Prawa i Sprawiedliwści - ws. onkologii - po tym jak rządzący zdecydowali o przekazaniu 1,95 mld zł na media publiczne zamiast na onkologię.

Przemysław Szubartowicz (publicysta): "Obejrzenie „Wiadomości” pozwala na refleksję. Otóż natłok kłamstw, podłości, obscenicznej pornografii partyjnej, absolutnego załgania i niespotykanej bezczelności pozwala stwierdzić, że oni gotowi są zamieszkać w latrynie, by wygrać Dudzie wybory. To nie kampania, to kanalizacja".

Kinga Gajewska (posłanka): "Poziom absurdu i zakłamania TVPiS sięgnął we wczorajszym wydaniu „Wiadomości” zenitu. Należy zwrócić uwagę, w jakim celu PiS przeznaczył 2 mld z pieniędzy podatników. Na kłamstwa! Dlatego Małgorzata Kidawa-Błońska apeluje do Andrzeja Dudy o weto. Niech udowodni, ile znaczy dla niego ludzkie życie". 

Internauci do Olechowskiego:

"A może pan to przeczytać kobiecym głosem?".

"Pomyłka to są te 2 miliardy dotacji dla TVP zamiast dla chorych na raka!".

"Niezamierzony błąd to powinna być wasza nazwa. Coś jak" TVN24 całą dobę" - u was "TVP. Niezamierzony błąd".

"Rozumiem, że tę informację puścicie o 19.30? Jeśli nie to jest to wasz standardowy, zamierzony błąd, w ramach kłamstw, które lecą u was 24/24".

      Szanujesz Wiadomości TVP - kciuk w górę!


+ 5
- 1441

Polub Polityczek.pl