aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaplsdddddd.png

Była premier a obecnie europosłanka PiS Beata Szydło pojawiła się dzisiaj w Warszawie na inauguracji kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy.

Szydło, która jest szefową sztaby wyborczego Dudy, zabrała głos po prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim oraz premierze Mateuszu Morawieckim. Była premier w rządzie PiS przypominała kampanię prezydencką z 2015 r.

- Wszyscy mówili, że wygra ówczesny prezydent Bronisław Komorowski. Mam nadzieję, że pamiętacie szoguna?!

- Plan "dobrej zmiany" narodził się w trakcie spotkań Andrzeja Dudy z Polakami. Z satysfakcją i dumą mogę powiedzieć, że przez ostatnie 5 lat Polki i Polacy przekonali się, że prezydent oraz Zjednoczona Prawica dotrzymują słowa.

- Wspólnie udało się bardzo dużo zrobić i głęboko wierzę w to, że przed nami kolejne dobre lata dla Polski. (...) Tak, Polska zasługuje na wspaniały rząd, Polska zasługuje, aby prezydentem był Andrzej Duda! (...) Musimy zrobić wszystko, aby jutro było tak samo piękne, jak te chwile 5 lat temu.

- Prawdziwy Prezydent to nie ten podrasowany na plakatach wyborczych. Prawdziwy Prezydent to ten, który spotyka się z Polakami i rozmawia z nimi - wbiła szpilkę Szydło w Małgorzatę Kidawę-Błońską. 

EQ0OEpnXUAEmrmv.jpg

***

- Czy to było o byłym Prezydencie RP? Gdzie szacunek? - komentuje prawnik i działacz Platformy Obywatelskiej Adrian Zawisza. 

- Nieładnie, nieelegancko z tym fotoshopem, pani premier - zwróciła się do Szydło dziennikarka Dominika Wielowieyska, "Gazeta Wyborcza".

Adw. Dorota Brejza: "Nudne, monotonne, słabe, przemówienie Beaty Szydło. Zasypiam. Mówi, co było 5 lat temu, co robili wtedy inni kandydaci, ogólniki, puste słowa, zero konkretu. Nie ma się czym chwalić, ale mówić o niczym tez trzeba umieć". 

         Popierasz Szydło - kciuk w górę!

+ 28
- 4092

Polub Polityczek.pl