aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadkorffff.png

Jarosław Zieliński (PiS) nie jest już wiceministrem w resorcie spraw wewnętrznych i administracji. Polityka na stanowisku zastąpił Maciej Wąsik.

Zieliński postanowił poinformować internautów o zakończeniu wykonywanej przez siebie pracy:

- Kończę pracę w MSWiA z poczuciem dobrze wykonanych zadań, których efekty ocenili Wyborcy, a obraz medialny skoryguje czas. W Polsce żyje się bezpiecznie, służby, które nadzorowałem działają sprawnie. Dziękuję wszystkim za współpracę przez ostatnie 4 lata. Dalej służymy Polsce - napisał na Twitterze. 

***

Aneta Mościcka (dziennikarka): "Niech pan usunie swoje plakaty wyborcze z Białegostoku. Jak zwykle w PiS łamie pan prawo, bo trzeba je usunąć w 30 dni. Podpowiadam: np. ul. Antoniukowska".

"Czy będzie pożegnalne strzelanie z armat w Suwałkach? ;)" - zareagował dziennikarz Maciej Bąk (Radio Zet).

Reakcje internautów:

"Człowieku, okryłeś się hańbą i przy okazji swoich nieudolnych rządów pozbawiłeś patosu i zdemotywowałeś do służby najlepszych ludzi. Idź ciąć konfetti u siebie w zagrodzie".

"Fakt, konfetti było efektowne, bardzo bezpiecznie, a przy tym bezkarnie, sprawnie zabijacie dzieciaki jednym strzałem w pobliżu placów zabaw, taki prymityw minister to hańba dla munduru, ty już nie służ ojczyźnie, wstydu oszczędź".

"Gratuluję. Był pan najgorszym oprócz obecnego Tułajewa leniem, jaki pracował w MSWiA jako vice minister. Bawmy się i radujmy, że leń w końcu na kanapie wyląduje".

"Nikt nigdy tak nie zniszczył Polskiej Policji, jak ty. Uczyniłeś z niej pośmiewisko".

***

Nominację na stanowisko wiceministra spraw wewnętrznych i administracji potwierdził Maciej Wąsik.

Zieliński po utracie teki wiceministra ma dalej nadzorować pracę Straży Pożarnej, ratownictwa wodnego, górskiego oraz obrony cywilnej.
        Popierasz Zielińskiego - kciuk w górę!

+ 2
- 393

Polub Polityczek.pl