aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoeddddd.png

Europosłankę Beatę Szydło (PiS) wzięło na wspomnienia i postanowiła przypomnieć internautom, że 4 lata temu została mianowana na stanowisko premiera.

"13.11.2015 r. Pan Prezydent ⁦Andrzej Duda powierzył mi misję tworzenia rządu, po zwycięstwie ⁦PiS w wyborach. To był dobry czas dla Polski. Wierzę, że kolejne 4 lata też takie będą. Powodzenia Panie Premierze ⁦Morawiecki i cała rządowa drużyno" - napisała była premier na Twitterze.

EJPOev2X0AAxUoE.jpg

- Dziękuję Pani Premier - zareagował poseł PiS Jan Mosiński.

Stanisław Karczewski (senator, PiS): "Dziękuje Pani Premier za solidną, ciężką i skuteczną pracę. Jestem przekonany, że kolejne lata będą również dobre dla Polski. Damy radę". 

Reakcje internautów:

"To był dobry czas, ale dla funkcjonariuszy PiSu. Nagrody niezwrócone do dzisiaj".

"To były dwa lata destrukcji, to Pani zaczęła rozwalanie Polski i dojenie budżetu państwa. Dzisiaj Jarosław Kaczyński mówi o kryzysie, to Pani to wszystko zaczęła".

"Historia odnotuje to jako bezprzykładne strawienie wysiłku narodu. Destrukcja prawa, instytucji państwa, kolesiostwo i zawłaszczenie przez układ rządowy wszystkiego, co możliwe. Rozbicie szkół, szpitali, nacjonalizacja firm i niewyobrażalna rozrzutność".

"Od 1989 roku Polska nie doświadczyła równie niekompetentnej osoby na stanowisku Premiera. To był okres wstydu".

"Pamiętam, że Polska była w ruinie. Teraz jest dużo lepiej: Banaś, Chrzanowski, Glapinski i jego dwórki, miliony dla członków PiS i ich rodzin w spółkach, Kurski, Holecka i Adamczyk, nie mówiąc już o pani koleżankach, których miała pani sporo. Odbudowała pani Polskę, niestety".

***

"Beata Szydło (55 l.) pochodzi z Przecieszyna w gminie Brzeszcze. Ojciec był górnikiem, matka pracowała w opiece społecznej. Jej mężem od 1987 jest Edward Szydło (61 l.), z wykształcenia historyk, pracownik Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu oraz dyrektor Społecznej Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu. Mają dwóch synów; Tymoteusza (kapłan rzymskokatolicki) i Błażeja".

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. Szydło uzyskała mandat europosłanki. Osiągnęła najwyższy wynik w skali kraju – 525 811 głosów.

800px-Tallinn_Digital_Summit._Arrivals_Beata_Szydło_37131857700.jpg

          Popierasz Szydło - kciuk w górę!


+ 42
- 1733

Polub Polityczek.pl