aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoeddddd.jpg

Była posłanka Bernadeta Krynicka (PiS) zareagowała na najnowszy film internetowy nowo wybranej posłanki Koalicji Obywatelskiej Klaudii Jachiry.

Jachira udała się przed dom Jarosława Kaczyńskiego w Warszawie, aby nakręcić swój najnowszy materiał.

- Jak widzimy są tutaj dwa garaże. W jednym spokojnie da się upchnąć dwa miliony kart do głosowania; myślę, że nie będzie z tym problemu. (...) Drugi garaż był przeznaczony na wrak, ale ktoś coś pomylił na poczcie i ten wrak nie dotarł. Będzie to więc idealne miejsce na zamontowanie najlepszej kserokopiarki, której wydruków nie będzie można odróżnić od oryginałów – wypowiada się na filmie satyryczka. - Myślę, że to idealne miejsce na ponowne przeliczenie głosów do Senatu. No to co? Śpij dalej, Polsko – kończy swoje wystąpienie świeżo wybrana posłanka.

- Nie boję się mówić prawdy i nie da się mnie zastraszyć. Jeśli coś jest do powiedzenia, to trzeba to zrobić i patrzeć władzy na ręce. Wchodzę do Sejmu z czystą kartą i wierzę w pracę ponad podziałami - deklaruje Klaudia Jachira. 

- Wyrządzi pani wiele szkód swojej formacji. Jeszcze jest czas na refleksję - skierował się do Jachiry dziennikarz Jarosław Nawrot (Gazeta Wyborcza Poznań). 

- Ani to śmieszne, ani mądre. Rozumiem intencję, ale takimi występami Pani Posłanka robi krzywdę sobie i opozycji. Choć pewnie jest przekonana, że jest dokładnie odwrotnie. Naprawdę zachęcam do autorefleksji. Od 12.11 będziemy Jej płacić za pracę legislacyjną, a nie za happeningi - komentuje politolog dr Marek Migalski.

- Przykre, że mamy takich posłów - zareagował na nagranie "dziennikarz" TVP Bartłomiej Graczak.

Waldemar Kuczyński (publicysta): Klaudia Jachira jest bojowniczką dobrej sprawy, przeciwko podłej sprawie. Warto ja oglądać i słuchać. Mówi prawdę.

- Myślę, że dopiero z immunitetem Jachira pokaże, na co ją stać. Współczuję koleżankom i kolegom, którzy będą zasiadać w ławach poselskich z tą aktoreczką. "Kup sobie blaszkę i jebnij się w czaszkę.... - napisała na Twitterze była posłanka PiS Bernadeta Krynicka.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoeddddd.png

Reakcje internautów:

"Berni...przeszłaś już do historii...daruj sobie ...usiądź na miotłę i po prostu poleć...".

"Widzę ruda żal d* ściska. Państwowego garnuszka już nie ma".

"Krynicka jesteś chora... Aż tak zazdrościsz Klaudii....Na pewno w przeciwieństwie do Ciebie Klaudia umie czytać...".

"No to widać poziom byłej posłanki z PiS-u... buahahahaah. Powiem lepiej kup sobie Berni koło i je..ij się w czoło (śmiech)".

         Popierasz Krynicką - kciuk w górę!


+ 656
- 5299

Polub Polityczek.pl