EHP3s4qWoAAHDSO.jpg

Prezydent Andrzej Duda zjawił się dzisiaj w województwie małopolskim Jednym z punktów wizyty w Zakopanem był marsz Nordic Walking.

Organizatorem marszu „TAK dla transplantacji” była Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca we współpracy z Zakopiańskim Centrum Kultury, MOSiR Zakopane oraz Tatrzańskim Związkiem Narciarskim. W przemarszu wzięli udział wzięli udział, obok Andrzeja Dudy, urzędnicy, lekarze, pacjenci oraz sympatycy idei transplantacji, w tym m.in. sportowcy, aktorzy i dziennikarze.

Oprócz udziału w marszu prezydent Andrzej Duda odwiedził też stadion lekkoatletyczny Centralnego Ośrodka Sportu, gdzie zorganizowany jest Bieg Sztafet 101 kilometrów na 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości - informuje Tygodnik Podhalański.

Reakcje internautów:

"Trochę spięty (śmiech)".

"Znowu wygląda tak, jakby mu puściły zwieracze od nadmiernego darcia mordy na wiecach partyjnych PiS !!!".

"Człowiek mem".

Wybory prezydenckie 

Najnowszy sondaż Kantaru. Wynik wyborów prezydenckich w 2 turze:

Andrzej Duda 53% - Małgorzata Kidawa-Błońska 47%
Andrzej Duda 56% - Donald Tusk 44%
Andrzej Duda 58% - Władysław Kosiniak-Kamysz 42%
Andrzej Duda 58% - Rafał Trzaskowski 42%
Andrzej Duda 62% - Robert Biedroń 38%

Przemysław Szubartowicz (publicysta): Z sondażu Kantar wynika, że tylko Małgorzata Kidawa-Błońska - 42% - ma szanse na pokonanie pana Dudy - 48%, większe nawet od Donalda Tuska - 40% przy 51% PAD. To wskazówka dla całej opozycji, by po konkursie pawich piór w pierwszej turze skupiła się na realnej polityce w drugiej.

- Wskazanie kontrkandydata/ki dla PAD w wyborach prezydenckich wydaje się wyjątkowo trudne. Podstawowy warunek to brak realnego powiązania z PO oraz wyższe kwalifikacje od PAD. Najlepsi kandydaci: 1. prof. Matczak 2. prof. Płatek 3. dr hab. Adam Bodnar 4. Wadim Tyszkiewicz - wypowiada się Karol Misuda z Nowoczesnej. 

         Zagłosujesz na Dudę - kciuk w górę!


+ 40
- 1413

Polub Polityczek.pl