76nkhpy5t6qkq3d84c19ihrzgpin2ewb.jpg

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz wypowiedziała się w mediach społecznościowych na temat zbliżających się wyborów parlamentarnych.

O wyborach: PiS płynie na fali sprzyjającej Polakom historii. Teraz - jest znowu ten nasz, polski, historyczny moment, by dalej odzyskiwać naszą Ojczyznę dla Polaków! Dla naszego wspólnego dobra. Wyborcy opozycji - chodźcie z nam. Chodźcie z naszą wspólną przecież Polską. 13 X Polacy głosują tylko na PiS = Polskę! Inny wybór to wybór różnych „piątych kolumn”, samozwańczego „jaśniepaństwa” i kolejnych potomków ludzi agresji zwożonych do nas „na tankach”. Wybór jest dziś jasnym plebiscytem - za Polską lub przeciw niej !

Warszawa: Większość Warszawiaków ślepo popiera Rafała Trzaskowskiego niezależnie od ogromu szkód, jakie w stolicy wyrządza-truje wodę, niszczy środowisko i marnuje środki na „relaks” i „równość”. Bo nienawidzą PiS. Większość Polaków popiera PiS za dobro, jakie dla Polaków czyni, też wyborców PO.

Opozycja: Grzegorz Schetyna na konwencji PO zatroskany o zdrowie „seniorów” i obiecuje im raj, ale przez 8 lat rządów PO/PSL podnieśli wiek emerytalny „seniorów” by „zdrowo” pracowali do śmierci.. Obniżyli wysokość zasiłku pogrzeb.z 6 do 4 tys. za pogrzeb swych „drogich seniorów”. Emerytury rosły o 1,5 zł/rok. Żadnej „13” nigdy nie dali, ale mafiom pozwolili ukraść cały roczny budżet państwa, nie mówiąc już o darmowych lekach i puczach w obronie emerytur UB-eków. Sprywatyzowali szpitale, by „ułatwić” „drogim seniorom” dostęp do tych placówek nagłej pomocy.

O Klaudii Jachirze: Ona mobilizuje ludzi i kandyduje dla PO i pójdzie na wybory, by jako ewentualna poseł niszczyć i ośmieszać Polskę.

s2nt658oe83v9r4vq3bpdgzitsje58ph.jpg

Reakcje internautów:

"I to jest właśnie idealny przykład, że to właśnie wy dzielicie Polaków. "Albo głosujecie na nas albo jesteście jakąś "ukrytą opcją niemiecką", albo zdrajcami." Proszę się wstydzić".

"Ten pani wpis upewnił mnie tylko w tym, że popełniłam wielki błąd głosując na was w 2015r. Ale ja uczę się na błędach w przeciwieństwie do was. Jestem Polką, jestem z tego dumna i jakaś popezetpeerowska służka PiS-u nie będzie wyznacznikiem tego, kto jest Polakiem, a kto nim nie jest".

"W którym momencie definicja słowa Polak zakłada to, że osoba będąca Polakiem powinna głosować na PiS bo inaczej nim nie będzie?".

"Polacy głosują na kogo chcą. Zgodnie z ordynacją i Konstytucją. Polska to nie PiS".

       Popierasz Pawłowicz - kciuk w górę!


+ 45
- 2576

Polub Polityczek.pl