EElU5XbWwAEarI0.jpg

Prawo i Sprawiedliwość zaatakowało dzisiaj polityków opozycji w kontekście hashtagu ""SilnRazem" (sympatycy opozycji wspierają w mediach społecznościowych pod tym hasłem antypisowskie ugrupowania i polityków).

- Od pewnego czasu w internecie funkcjonuje hashtag "Silni Razem". Dzisiaj okazało się, że to inicjatywa PO. To oburzające, bo treści, które są pod tym hashtagiem są wulgarne. PO stanęła dzisiaj w prawdzie. Ale jak to się ma do tego, że opozycja chce walczyć z tzw. hejtem? Zwracamy do Pani Marszałek M. Kidawy-Błońskiej o odcięcie się od tych wulgarnych treści - mówił w czasie konferencji Michał Dwrorczyk (PiS).

- To, co kryje się pod hashtagiem promowanym przez Platformę Obywatelską "Silni Razem" to systemowy, obrzydliwy, wulgarny hejt - dodawał Radosław Fogiel (PiS).

EEk_c22XUAAv2jD.jpg

- PiS powinien chyba uważać z tymi "hejtobusami" i zarzutami o zblatowanie KO z "silni razem", bo to broń obosieczna. Tylko czekać, aż opozycja odgryzie się internetowym portfolio posła Tarczyńskiego i jego ludzi z drugiej zmiany - komentuje Tomasz Żółciak (Dziennik Gazeta Prawna).

Konrad Piasecki (TVN24): Rewolucje personalne obozu rządzącego zaprowadziły sieciowych hejterow do ministerstwa sprawiedliwości, SN czy KRS. I to jest dużo większym problemem niż parę chamskich wpisów spod znaku "#SilniRazem".

Na konferencję polityków PiS zareagował rzecznik Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk, który pokazał, jak politycy PiS zmanipulowali bilbord Małgorzaty Kidawy-Błońskiej tak, aby pasował im do narracji.

- Żenujące. Zastanawia mnie, dlaczego Koalicja Obywatelska nie składa pozwów w trybie wyborczym. Podoba im się w opozycji? - pyta dziennikarz Patryk Słowik (Dziennik Gazeta Prawna).

- Chciałam poprosić przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, żeby na moim billboardzie nie umieszczali hasztagu „Silni razem”, bo tego hasztagu na moim billboardzie nie ma - mówi Małgorzata Kidawa Błońska. 

             Bronisz PiS - kciuk w górę!

+ 16
- 1151

Polub Polityczek.pl