1da6325a-96af-44b8-88d1-514bf9db4581.jpg

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Bernadeta Krynicka udzieliła wywiadu lokalnemu portalowi lomza-tuiteraz.blogspot.com. Polityczka PiS zachwala siebie w czasie trwającej kampanii wyborczej.

Krynicka o sobie

- Przez wiele lat byłam pielęgniarką oddziałową w łomżyńskim szpitalu. Swoje obowiązki wykonywałam z pełnym zaangażowaniem, a do każdego pacjenta podchodziłam indywidualnie. W tym zawodzie tak po prostu trzeba. Pacjent i jego rodzina potrzebuje zainteresowania, uśmiechu i empatii - to pomaga w leczeniu. (...) Cztery lata temu, gdy zostałam wybrana posłem na Sejm RP postanowiłam, że moje biuro będzie otwarte dla każdego i tak się stało. Przychodzili do mnie różni ludzie z rozmaitymi problemami i większość z nich udało nam się wspólnie rozwiązać. To jest powód do dumy. (...) Praca posła jest ściśle powiązana przede wszystkim z otwartością na zwykłych obywateli i ich sprawy. Mam tego świadomość i zgodnie z tym działam. Nie owijając w bawełnę, w relacjach i działaniu jestem po prostu uczciwą i szczerą osobą, która mówi to, co myśli otwarcie i dosadnie. W tych czasach ta cecha nie jest atutem, ale ja i tak nie zamierzam się zmieniać. (...) Tak myślę, że właśnie swoim podejściem i tymi działaniami zapracowałam na szacunek otoczenia - deklaruje Krynicka na stronie łomżańskiego portalu. 

- Szanowni Państwo, wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Oddajmy głos na tych, którzy udowodnili, że potrafią zrealizować swój program wyborczy. Głosujmy na tych, dla których Polska jest najważniejsza! - napisała posłanka PiS na Twitterze.

Na te słowa zareagowali internauci:

"Musiałbym upaść na głowę! Dla Was najważniejsza jest forsa i krewni na stanowiskach".

"Na tych, którzy budują statki z tektury i taśmy klejącej? Na oszustów, którzy mieli zbudować 100 tys. mieszkań, a wybudowali 800? Na tych, którzy wolą dać Rydzykowi 200 milionów jak na szpitale? Na tych, którzy mają wyroki za kłamstwa jak Morawiecki?".

"Może pora wrócić na rynek pracy, by zweryfikować swoją prawdziwą przydatność zamiast żyć z podatników?".

"Niech Krynicka pochwali się swoimi osiągnięciami, poza chamstwem jakie prezentowała. Śmiało pani Krynicka...".

***

Krynicka zasłynęła w obecnej kadencji Sejmu zlekceważeniem protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie. Polityczka PiS szybkim krokiem odeszła od protestujących, kiedy ci prosili o rozmowę. W nadchodzących wyborach parlamentarnych zajmuje pozycję nr 8 na liście PiS w Białymstoku.

z23384931VBernadeta-Krynicka-ucieka-sejmowym-korytarzem-prze.jpg

- Pani poseł z PiS nie jest w stanie odpowiedzieć co zrobiła będąc w Sejmie. Oto bilans "osiągnięć" w pracy poselskiej... Chcecie takich polityków w parlamencie? - pyta Janusz Korwin Mikke.
         Popierasz Krynicką - kciuk w górę!

+ 20
- 3055

Polub Polityczek.pl