aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpdededeeddd.jpg

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Bernadeta Krynicka zareagowała na dzisiejszą konferencję premiera Mateusza Morawieckiego przed Stadionem Narodowym.

Morawiecki zainaugurował oficjalnie włączenie się w kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości. Szef rządu zapowiedział objazd Polski "PiSbusem".

- Rozpoczynamy dzisiaj objazd Polski. Rozpoczynamy dzisiaj naszą podróż w Polskę. Będzie ona pełna rozmów i spotkań. Jesteśmy po wdrożeniu konkretnych ustaw, a nawet po realizacji projektów takich jak m.in. trzynasta emerytura. Zmiany na lepsze są możliwe. Udowadniamy to każdym projektem. Liczymy na Państwa głos, ale przede wszystkim liczymy się z Waszym głosem. Rozpoczęliśmy dobrą zmianą dobry początek, a teraz ruszamy w dobrą przyszłość - mówił Morawiecki.

ECZxb48XUAAL7zt.jpg

Na konferencję zareagowała z wielkim entuzjazmem klubowa koleżanka Morawieckiego Bernadeta Krynicka (nr 8 na liście w Białymstoku w nadchodzących wyborach parlamentarnych).

- Mieszkania+, brak, samochody elektryczne-brak, krótsze kolejki do lekarzy specjalistów - brak, służba zdrowia - duże problemy, nowe drogi - brak, walka ze smogiem - brak, ze śmieciami - import do Polski, ratunek kopalń - import węgla z Rosji, prawo - trolle na usługach ministerstwa sprawiedlwiości - odpowiedziała Krynickiej europosłanka Elżbieta Łukacijewska.
- Widziałam Pani "wiarygodność " w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży podczas wymuszenia wcześniejszej rejestracji na rehabilitację. Listę osób miała Pani w kalendarzu - zaregowała w kierunku Krynickiej jedna z internautek.
Sławomir Neumann (poseł, przewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej): Wiarygodność PiS, to miliony aut elektrycznych, których nie widać na drogach; drogi, których nie budują, z których schodzą wykonawcy; mieszkania plus, których nie ma. Jest za to premier polskiego rządu, którego sąd dwa razy przyłapał na kłamstwie. Niech PiS lepiej nic nie mówi o wiarygodności, bo oni są wiarygodni tylko w jednym - braniu nagród i odpraw. Poza tym, za co się nie wezmą, to wypada im to z rąk.
       Popierasz Krynicką - kciuk w górę!

+ 13
- 1271

Polub Polityczek.pl