aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslwpdedd.png

Minister kultury Piotr Gliński wypowiedział się na temat zbliżających się październikowych wyborów parlamentarnych. Polityk Prawa i Sprawiedliwości ocenił łódzką listę swojego ugrupownia, z której wystartuje.

Wicepremier Piotr Gliński pojawił się w Łodzi, aby zaprezentować łódzką listę kandydatów PiS (Gliński otwiera listę).

- Nasza drużyna, drużyna łódzka, to jest drużyna wybitnych osób, znanych z działalności w społecznościach lokalnych. Część z tych osób to parlamentarzyści, część to samorządowcy, jeszcze inne osoby są wybitne w swoich zawodach, w swojej działalności społecznej, czy biznesowej - wypowiadał się Gliński.

Na liście ekipy rządzącej znaleźli się także: radny wojewódzki Piotr Adamczyk, poseł Alicja Kaczorowska. Włodzimierz Fisiak (Porozumienie) Piotr Cieplucha (Solidarna Polska), Włodzimierz Tomaszewski (były wiceprezydent Łodzi).

- Cechą waszej pracy jest amatorszczyzna, nieudolność i całkowity brak wiarygodności - odpowiedział Glińskiemu naczelny Newsweeka Tomasz Lis.

Andrej Szastok (lekarz, kierownik Oddziału Geriatryczno-Pediatrycznego): Nie znałem pana z tej strony. Taki wyrafinowany dowcip. Proponuję odgrzać stary slogan reklamowy: "Na czas, na miejsce, na pewno"

- Niedouki, amatorzy i partacze - kadry PiS. Skuteczni, jak Macierewicz w rozbrajaniu armii, jak Ziobro w demontowaniu wymiaru sprawiedliwosci. Wiarygodni jak Beata Szydło - "pokora, praca, umiar". Gdzie wrak? Gdzie listy poparcia neoKRS? Gdzie promy, samochody elektryczne? - zareagowała jedna z internautek.

Anna Schindler (prawniczka): Profesji...co? Niech Szanowny Pan Minister sobie raczy nie kpić. Pan już pokazał "profesjonalizm", niszcząc polską kulturę.

049748_r0_940.jpg

        Popierasz Glińskiego - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl