aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslpedlpeddddddd.jpg

Europoseł Joachim Brudziński (Prawo i Sprawiedliwość) wypowiedział się na temat mniejszości seksualnych.

Brudziński o LGBT

Nie dajmy się zwieść tym wszystkim górnolotnym określeniom o tolerancji, szacunku etc. Oczywiście, że należy się szacunek i tolerancja, ale nie bądźmy naiwni. Najbliższe wybory zdecydują, czy Polska z kierunku poszanowania wartości, na których stoi od wieków, przejdzie na antywartości, które mają zniszczyć rodzinę, Kościół i chrześcijaństwo. Tolerancja i szacunek - tak, nie dla afirmacji, ostentacji. Nic mnie nie obchodzi, jaka jest orientacja seksualna kogokolwiek. Mój sprzeciw budzi narzucanie ideologii LGBT, włażenie z butami, niestety coraz częściej wulgarne i wyuzdane, raniące wrażliwość ludzi wierzących.

28406914007_4038c70b06_b_1.jpg

- A publiczne pokazywanie się polityków z żonami, umieszczanie ślubnych i rodzinnych zdjęć w mediach społecznościowych to nie jest pokazywanie swojej orientacji? To Pana nie razi? A procesje i pielgrzymki w centrach miast, to nie jest demonstrowanie swoich przekonań? - pyta Brudzińskiego radna Warszawy Dorota Łoboda.

Tomasz Lis (Newsweek): Czy procesja w Boże Ciało to afirmacja i ostentacja, panie pośle? Bo dla mnie to ważna dla ludzi religijna uroczystość, a nie pokłon ideologii Kościoła katolickiego. Parada równości to ważne dla ludzi wydarzenie. Duży kraj, dużo ludzi, różne wrażliwości i poglądy. Normalne. Wystarczy szacunek.

- Dzieci krzyczące „jeb*ć was” i „ku*asa do buzi”. Kościół katolicki? PiS? Macie w tej sprawie coś do powiedzenia? - pyta publicystka Eliza Michalik po Marszu Równości w Płocki.

Karolina Korwin Piotrowska (dziennikarka, Canal+): W Płocku małoletnia i jak mniemam szczerze katolicka, przyszłość naszego pięknego Narodu, który wstał z kolan, na widok manifestujących w Marszu Równości łapie się za swe małoletnie krocza, symuluje publicznie masturbację i zachęcana przez jakże patriotycznych i kochających rodziców, krzyczy przy tym jak najgłośniej, żeby chyba kamery wszystko dokładnie zarejestrowały, wszak fejm się na dzielni liczy, „Jeb*ć ich”. To chyba już hymn naszej nowej polski. Seksuolog potrzebny od zaraz. Tak, tym dzieciom niepotrzebna jest edukacja seksualna. Bardziej już psychiatra. Tak to jest, kiedy ukrywane pragnienia nagle się uzewnętrznia.

- Dzieci uczą się nienawiści od dorosłych. Ten film to kolejny bardzo smutny efekt nagonki na osoby LGBT - mówi Renata Grochal (Newsweek).
Jerzy Bakłażec (filozof): Tak wygląda deprawacja dzieci w Polsce. Ale nie zostały one zdeprawowane przez LGBT - jak straszą Kościół katolicki i partia - lecz najwyraźniej przez homofobicznych dorosłych. Trwająca kościelna kampania pogardy, w której mówi się o dewiantach, zarazie itp. tę deprawację może tylko pogłębić.
      Popierasz Brudzińskiego - kciuk w górę!

+ 20
- 893

Polub Polityczek.pl