aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaokssssssssss.png

Wicepremier Jacek Sasin gościł w programie Gość Wiadomości. Polityk Prawa i Sprawiedliwości wypowiadał się m.in. na temat piątkowych obrad Sejmu w czasie, których wyłoniono nowego marszałka Sejmu - Elżbietę Witek.

Sasin krytykował polityków opozycji za brak szacunku do polityków Prawa i Sprawiedliwości.

- Ze strony opozycji brakuje szacunku, szczególnie ze strony posła Nitrasa, który dał popis chamstwa. Najbardziej szokujące było to, kiedy próbował pouczać posłów Prawa i Sprawiedliwości, co to jest szacunek i jak powinni się zachowywać w parlamencie. Jest ostatnią osobą, która powinna to robić, Jest tym posłem, który najczęściej był karany za zakłócanie obrad, za nieparlamentarne zachowania. Parlament powinien być miejscem spokojnej pracy nad stanowieniem prawa, natomiast opozycja zamieniła go w arenę brutalnej walki politycznej - mówi wicepremier Jacek Sasin. 

- Świetny Nitras. Doskonale precyzyjne oskarżenie tego, co PiS zrobił z polskim parlamentaryzmem - komentuje wystąpienie polityka PO naczelny Newsweeka Tomasz Lis.

Zbigniew Hołdys (muzyk): Pan Sławomir Nitras jest fighterem z krwi i kości i to przez całą kadencję. Oprychy z PIS nękają go haraczami, a on robi swoje.

- Obcinał marszałek Kuchciński diety posłowi Nitrasowi. Obcinał... aż w końcu poseł Nitras odciął się marszałkowi i 25 lipca ujawnił dokumenty o lotach, w których uczestniczyli żona i dzieci marszałka. Karma... - wypowiada się dziennikarz Tomasz Kuzia. 

- Jakie to żenujące i słabe, gdy tylko Sławomir Nitras zwraca uwagę prezesowi, od razu wyłącza mu się mikrofon, żeby przypadkiem naczelnik się nie zdenerwował i żeby Polacy słów prawdy o Kaczyńskim nie usłyszeli. I tak jest zawsze, nie tylko w przypadku posła Nitrasa. Sejm niemy! - ocenia internautka Aneta.

            Popierasz Sasina - kciuk w górę!


+ 72
- 4268

Polub Polityczek.pl