aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoksss_1.png

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Karol Karski gościł dzisiaj na antenie prawicowej Telewizji Republika. Polityk mówił m.in. o opozycji.

Karski o opozycji 

(Sukcesów Platforma Obywatelska) Nie ma. Jeśli rozpatrujemy w zakresie kulinarnym, czyli wewnętrznej konsumpcji opozycji przez opozycję to może coś w tym jest. Platforma z wrażliwością i pożądliwością modliszki zajmuje się innymi ugrupowaniami totalnej opozycji. Właśnie dokonała konsumpcji i zakończyły się procesy trawienne Nowoczesnej. Teraz z pożądliwością patrzy na SLD. (...) Rozmawiałem z kolegami i stwierdziliśmy, że budzimy się co rano i powinniśmy dziękować panu Bogu za Grzegorza Schetynę i opozycję. (...) Jest opcja, że może pozostać wiecznym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej.

(Sytuacja opozycji) To jest znany test, jak z klatką z lisami: im bardziej ta klatka się zmniejsza, tym bardziej listy stają się agresywne i na końcu się zagryzają.

Reforma wymiaru sprawiedliwości została zrealizowana w 90 procentach. Te 10 proc. ciągle siedzi w Sądzie Najwyższym, ale ze względu na upływ czasu wkrótce ci sędziowie zaczną kończyć kadencje na podstawie dotychczasowych przepisów.

aaaaskodkeoeddd.jpg

Waldemar Kuczyński (minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego): Trzeba skończyć z mówieniem, jakim marnym politykiem jest Schetyna, bo to nieprawda. To dotyczy także sympatyzujących z opozycją komentatorów. Schetyna jest i zostanie przywódcą zjednoczonej opozycji.

IBRIS: Zdaniem ponad 28% badanych Polaków to Grzegorz Schetyna jest liderem opozycji. Donald Tusk uzyskał 8,6% wskazań, Janusz Korwin-Mikke 3,1%. Jednak niemal 43% respondentów nie potrafiło wskazać konkretnej osoby.

          Popierasz Karskiego - kciuk w górę!

+ 7
- 470

Polub Polityczek.pl