aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapledeeeee.png

Telewizja Publiczna zaatakowała dzisiaj na ulicy Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara w kontekście jego syna.

„14-letni syn Adama Bodnara dokonał wraz z dwoma kolegami trzech rozbojów w pobliżu szkoły, do której uczęszczał. (...) Chłopcy grozili nożem rówieśnikom, żądając od nich pieniędzy” - donosi TVP INFO.

Komentarze do zachowania TVP
Aneta Mościcka (dziennikarka): SB-ckie metody opluwania. Nie ma to żadnego związku z pracą RPO. Jeśli się tego dopuścił, poniesie karę. Nie to, co pisowcy. Pytanie propagandysty, dlaczego broni przestępcę haniebne, broni praw podejrzanego, nie czynu, o jaki jest podejrzany.

Anna Mierzyńska (działaczka społeczna): Widzę, że jest klasyczny atak personalny na Adama Bodnara - tym razem wykorzystano uderzenie w rodzinę. Panie Adamie - to tylko pokazuje, jak bardzo im Pan przeszkadza. Proszę się nie poddawać i robić swoje. I ogromnie mi przykro, że wciągnięto w to Pana syna.

Bartosz Wieliński (Gazeta Wyborcza): W Polsce PiS władza nie potrafi znieść, że w systemie ciągle jest człowiek, który nie śpiewa w chórze ministra Ziobry i który nie uznaje, że wola ludu jest ponad prawem". Dlatego na Adama Bodnara przypuszczono frontalny atak.

Jacek Nizinkiewicz ("Rzeczpospolita") przypomniał wypowiedzi polityków PiS i TVP: „Nigdy nie zaakceptuję wyładowywania negatywnych emocji do polityka na członkach jego rodziny” - Jacek Kurski. Skandaliczny atak na rodzinę PMM” - TVP. „Zaatakowano dzieci. Niczym nie różnicie się od komunistycznej bezpieki” - Adam Andruszkiewicz. Wykorzystującym rodzinę Adama Bodnara do ataku na RPO. 

Marcin Wyrwał (onet): Atakowanie rodzin uczestników życia publicznego, a w szczególności ich dzieci, to złamanie wszelkich standardów. Zwykła podłość TVP Info wobec Adama Bodnara.

E8pktkqTURBXy9kNGM5YmI4NzNjMWU0YWEwZDNiZGE5NmMzZWU2MzBjNi5qcGVnkZMCzQMmAA_1_1.jpgc521a6b0-d090-4746-b19b-318304954b6a.jpg

              Popierasz TVP - kciuk w górę!


+ 21
- 1137

Polub Polityczek.pl