aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaplepepelpel_1.png

Posłanka Małgorzata Gosiewska (Prawo i Sprawiedliwość), która od kilku dni pełni funkcję wicemarszałka Sejmu gościła w prawicowej Telewizji Republika, gdzie skomentowała ostatnie wydarzenia polityczne.

Trudno mi przyzwyczaić się do nowej tytulatury (wicemarszałek), ale zapewniam, że cały czas jestem tą samą Małgorzatą Gosiewską znaną chyba z pracowitości i aktywności.

(Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w USA) Wielka lekcja i chwała panu prezydentowi, że dał lekcję Zachodowi, że powiedział, czym faktycznie jest Rosja, przypomniał Gruzję, Ukrainę, a z drugiej strony pokazał, jak Polska dzielnie przeciwstawiała się imperialnej polityce Rosji. (...) Dzięki pozycji, jaką zaczynamy zajmować w polityce międzynarodowej ta część Europy (kraje bałtyckie) będzie mogła czuć się bezpiecznie.

(Marsz Równości w Częstochowie) Kolejny ruch, który ma coś rozognić, doprowadzić do jakiegoś dramatu. Apeluję o powstrzymanie się w takich działaniach. O spokojną debatę, rozmowę na programy, niewytaczanie środowisk LGBT na ulicę, bo tak naprawdę tego typu manifestacje szkodzą samym tym środowiskom.

13423936435_de2fc2c393_z.jpg

Przemysław Szubartowicz (publicysta): Gosiewska, która nazywa ludzi bydłem i swołoczą, została wicemarszałkiem Sejmu. Trafny wybór. Wraz z Kaczyńskim („element animalny”), Tarczyńskim („bydlaku” do Wałęsy) i Pawłowicz (wiadomo) idealnie wpisuje się w kod kulturowy „dobrej zmiany” i będzie ją godnie reprezentować.

Ryszard Terlecki (wicemarszałek Sejmu): Bogate doświadczenie zawodowe i parlamentarne oraz wybitne zdolności organizacyjne dowodzą, że pani Małgorzata Gosiewska jest właściwym kandydatem na funkcję wicemarszałka Sejmu.

       Popierasz Gosiewską - kciuk w górę!

+ 7
- 1043

Polub Polityczek.pl