MJK32702_Agnieszka_Holland_Pokot_Berlinale_2017.jpg

Reżyserka Agnieszka Holland postanowiła zadeklarować swoje przedwyborcze poparcie dla ugrupowania Roberta Biedronia - Wiosny.

Biedroń nie dał się namówić na szeroką koalicję z partiami opozycyjnymi przeciwko Prawu i Sprawiedliwość i do wyborów pójdzie samodzielnie.
- Zjednoczona opozycja to ściema partyjniaków. Nie dajcie się oszukać. Coraz bardziej wierzę, że potrzebna jest zmiana w polityce - deklarował niedawno lider Wiosny.

- Musimy pozbawić współczesny Babilon, przywilejów i wpływów w naszym kraju. Bo największym hamulcowym rozwoju społecznego i postępu są w Polsce kościelni hierarchowie i trzymający z nimi politycy - PiS, PO, PSL i Kukiz '15 - mówiła Joanna Scheuring Wielgus w czasie konwencji w Warszawie.

Pozew wyborczy

Robert Biedroń pozwał w trybie wyborczym Platformę Obywatelską i posła Sławomira Neumanna oskarżając ich o wypowiadanie publicznych kłamstw.

- „Rewelacje” pana Sławomira Neumanna i Platformy Obywatelskiej w sprawie rzekomego ignorowania pedofilii w Słupsku to zwykłe kłamstwa. Będzie pozew - zapowiadał Biedroń.

„Sąd przyznał rację Sławomirowi Neumannowi w czterech z pięciu sprawach podnoszonych przez szefa Wiosny w pozwie. Sąd przyznał, że nieprawdziwe jest stwierdzenie Biedronia z Kropki nad I, że jako prezydent Słupska zawiadomił prokuraturę o przypadku pedofilskim w Słupsku. Na podstawie zeznań szefa gabinetu ówczesnego prezydenta Słupska, sąd postanowił tylko, że nie można powiedzieć „że nic nie zrobił” z wiedzą o aferze, ponieważ ustnie zobowiązał go do podjęcia stosownych działań” - poinformował dzisiaj portal 300polityka.pl

Mec. Roman Giertych: Robert Biedroń ustalił sobie przed sądem, że nie zawiadomił prokuratury o aferze pedofilskiej. I że skłamał w tej sprawie. Dla każdego polityka takie orzeczenie powinno oznaczać koniec.
Zbigniew Hołdys: Biedroń kłamie. To, że snuje bajki i uwodzi ludzi niczym Kalibabka, mnie nie przeszkadza. Ale sąd stwierdza, że Biedroń kłamie mowiąc, iż powiadomił prokuraturę w sprawie pedofilii w Słupsku (nie powiadomił!), a ten nadal mówi, że wygrał, to moje rozczarowanie dobiegło do mety.
Tomasz Lis: Zgodnie z przewidywaniami Robert Biedroń przegrał w sądzie z Koalicją Europejską. Mówił nieprawdę twierdząc, że zawiadomił prokuraturę o aferze w słupskim ratuszu. Biedroń przegrał i twierdzi, że wygrał. Czyli znowu kłamie. Żałośnie wyglada ta „nowa jakość w polityce”.
             Popierasz Holland - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment