8ml2md7jqlssff0ogrdvp7lotff0ogrdvp7lp_1.jpg

Posłanka Krystyna Pawłowicz ostrzega przed głosowaniem na polityków opozycji w nadchodzących wyborach. Jej zdaniem może spowodować to wzrost pedofilii.

- W ostatnich 10 latach skazano 1 tys. pedofilów, w tym 27 księży. W tym 1 tys. było 400 osób homo. Więc to oni też są poważnym zagrożeniem dla dzieci. Idąc konsekwentnie dalej, walcząc z pedofilią należy walczyć też z homoseksualizmem, który do chorej „zabawy” chce jeszcze adopcji cudzych dzieci. By zwalczać pedofilię musimy walczyć też z ostentacyjnym molestowaniem publicznej przestrzeni przez coraz bardziej zuchwałych homoseksualistów. Co drugi skazany pedofil jest homoseksualistą. Dość publicznego propagowania tej choroby, a ministerstwo zdrowia - program terapii!

Apeluję do środowisk homo itp.: Robercie Biedroń i Joanno Scheuring-Wielgus skoro serio walczymy z pedofilią i kochacie dzieci, skoro mikro promil problemów pedofilii w KK został już wyświetlony, to dla ich dobra wzywam was do samo lustracji w waszym środowisku. Ujawnijcie pedofilii, macie ich 40 proc.! Wybór KE z PO, PSL, SLD lub Biedronia, to zgoda na: cofnięcie reform 500+, 300+, powrót do wysokiego wieku emerytalnego, migranci i islam w waszym sąsiedztwie, euro zamiast złotego i drożyzna, seksualna demoralizacja dzieci, propagowanie pedofilii i mody homo - wypowiada się poseł Krystyna Pawłowicz (klub PiS).

Na słowa polityczki PiS zareagowali internauci.

- Statystyki pedofilii są niemal na pewno znacznie zaniżone i mogą sięgać nawet 10 proc. księży. W USA, gdzie prokuratura zmusiła Kościół do przekazania dokumentów, ten odsetek przekraczał czasem 10 proc. wszystkich kapłanów - mówi amerykański dziennikarz Walter Robinson.

Janusz Schwertner (onet.pl): Kościół nie startuje w wyborach. Kard. Nycz, abp Głódź albo prymas Polak nie są jedynkami żadnych list wyborczych. Dlatego, gdy filmu Sekielskiego rozumianego jako atak na Kościół obawia się jedna, konkretna partia polityczna, to chyba Kościół musi się nad czymś zastanowić.

Radosław Sikorski: Co z pedofilią w swoich szeregach zrobi Kościół - jego sprawa. Mnie oburza to, że władza publiczna zawodzi polskie dzieci nie stosując Kodeksu Karnego wobec grupy obywateli, z którą odczuwa ideowe pobratymstwo. A miało być prawo i sprawiedliwość.

           Popierasz Pawłowicz - kciuk w górę!


+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl